KS RUCH RADZIONKÓW | Trzecia liga

Ostatni mecz

04 08/2018 17:00

KS RUCH RADZIONKÓW

Najbliższy mecz

09 03/2019 15:00
MIEDŹ II LEGNICA - KS RUCH RADZIONKÓW Trzecia liga "Grupa III" Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 1) szczegóły
idę na mecz ›

KS RUCH RADZIONKÓW

Kamil Banaś
data urodzenia: 10.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Barteczko
data urodzenia: 25.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Bąk
data urodzenia: 06.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Deptała
data urodzenia: 24.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Gieroń
data urodzenia: 04.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Glanc
data urodzenia: 02.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Harmata
data urodzenia: 28.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Hermasz
data urodzenia: 14.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kopeć
data urodzenia: 28.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Krzemień
data urodzenia: 19.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lechki
data urodzenia: 11.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Łabojko
data urodzenia: 12.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Piecuch
data urodzenia: 13.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Pietryga
data urodzenia: 08.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Sadowski
data urodzenia: 26.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Skalski
data urodzenia: 26.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Sroka
data urodzenia: 13.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Stambuła
data urodzenia: 19.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Staszowski
data urodzenia: 09.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Rafał Strzelczyk
data urodzenia: 26.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Szromek
data urodzenia: 05.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Trzcionka
data urodzenia: 08.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Turczyn
data urodzenia: 20.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Wnuk
data urodzenia: 20.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Wojsyk
data urodzenia: 11.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8

Terminarz

09 03/2019 15:00
MIEDŹ II LEGNICA - KS RUCH RADZIONKÓW Trzecia liga "Grupa III" Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 1) szczegóły
idę na mecz ›
04 08/2018 17:00

Promocje

Kalendarz Kibica ścienny duży 100-lecie PZPN 2019

32,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności