KS ROW II 1964 RYBNIK | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

03 08/2019 17:00
KS UNIA RACIBÓRZ - KS ROW II 1964 RYBNIK Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3 szczegóły
idę na mecz ›

KS ROW 1964 RYBNIK

Najbliższy mecz

14 03/2020 15:30
KS ROW II 1964 RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3 szczegóły
idę na mecz ›

KS ROW II 1964 RYBNIK

Szymon Balcer
0 FANÓW
Yaroslav Baranskyi
0 FANÓW
Bartosz Barczyk
1 FANÓW
Mateusz Budak
0 FANÓW
Dawid Ciesielski
0 FANÓW
Dariusz Czempiel
0 FANÓW
Radosław Dzierbicki
0 FANÓW
Karol Dzikowski
0 FANÓW
Kacper Fojcik
0 FANÓW
Aleksander Folmert
0 FANÓW
Kamil Frączek
0 FANÓW
Kamil Gaweł
0 FANÓW
Oliwer Grabczyński
0 FANÓW
Antoni Hertel
0 FANÓW
Mateusz Hulin
0 FANÓW
Kacper Imiołek
0 FANÓW
Piotr Jakubowski
0 FANÓW
Jan Janik
0 FANÓW
Szymon Jary
0 FANÓW
Mateusz Juraszczyk
0 FANÓW
Alan Juraszek
1 FANÓW
Paweł Kapusta
0 FANÓW
Maciej Kłosek
0 FANÓW
Jakub Koch
0 FANÓW
Mateusz Kokot
0 FANÓW
Marek Krotofil
0 FANÓW
Mateusz Król
0 FANÓW
Jakub Kuczera
0 FANÓW
Bartosz Kunat
1 FANÓW
Szymon Kuzior
0 FANÓW
Jakub Lipka
0 FANÓW
Nikodem Ławniczek
0 FANÓW
Aleksander Łubik
0 FANÓW
Paweł Mandrysz
0 FANÓW
Szymon Michalski
0 FANÓW
Mateusz Morawa
1 FANÓW
Mateusz Mosz
0 FANÓW
Dawid Niedźwiedzki
0 FANÓW
Adrian Nowak
0 FANÓW
Marcel Owsiński
0 FANÓW
Piotr Pacholski
0 FANÓW
Jacek Papiernik
0 FANÓW
Kewin Paszek
1 FANÓW
Mateusz Pawlak
0 FANÓW
Wiktor Piejak
0 FANÓW
Grzegorz Pilny
0 FANÓW
Dawid Plizga
0 FANÓW
Jakub Pochcioł
0 FANÓW
Kacper Pochcioł
0 FANÓW
Mikołaj Polczyk
0 FANÓW
Bartłomiej Polok
0 FANÓW
Szymon Radecki
0 FANÓW
Michał Radecki
0 FANÓW
Alan Sadowski
1 FANÓW
Robert Sitko
0 FANÓW
Paweł Siwaszczyk
0 FANÓW
Wiktor Skowronek
0 FANÓW
Marcin Skupień
1 FANÓW
Kewin Sodo
0 FANÓW
Kamil Spratek
0 FANÓW
Kamil Stawarczyk
0 FANÓW
Bartosz Szary
0 FANÓW
Przemysław Szkatuła
0 FANÓW
Kamil Szymura
0 FANÓW
Aleksander Świenty
0 FANÓW
Dawid Tarasiewicz
0 FANÓW
Szymon Urbaniak
0 FANÓW
Konrad Warmiński
0 FANÓW
Szymon Wilk
1 FANÓW
Olivier Wiora
0 FANÓW
Marcin Wodecki
0 FANÓW
Dawid Wójcik
0 FANÓW
Dawid Wrzosek
0 FANÓW
Franciszek Zynek
2 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TYGRYS HUTA MIŃSKA 15 39
2 HUTNIK HUTA CZECHY 15 38
3 ORZEŁ UNIN 15 30
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 15 30
5 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 15 29
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 15 29
7 ZRYW SOBOLEW 15 27
8 FENIX SIENNICA 15 21
9 WEKTRA ZBUCZYN 15 21
10 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 15 18
11 JASTRZĄB ŻELISZEW 15 15
12 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 15 12
13 CZARNI WĘGRÓW 15 11
14 MKS MAŁKINIA 15 10
15 MIEDZANKA MIEDZNA 15 10
16 VICTORIA KAŁUSZYN 15 4

Terminarz

21 03/2020 15:30
14 03/2020 15:30
KS ROW II 1964 RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3 szczegóły
idę na mecz ›
03 08/2019 17:00
KS UNIA RACIBÓRZ 1:1 KS ROW II 1964 RYBNIK Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3 szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności