KS Paradyż | Klasa A

Ostatni mecz

22 08/2018 17:00
Skalnik Sulejów - KS Paradyż Puchar Polski "OZPN Piotrków Tryb." (Sulejów, Konecka 45) szczegóły
idę na mecz ›

KS Paradyż

KS Paradyż

Michał Bańczyk
data urodzenia: 22.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Bednarczyk
data urodzenia: 12.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Berc
data urodzenia: 11.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Ciach
data urodzenia: 08.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Cieślikiewicz
data urodzenia: 06.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Grabowski
data urodzenia: 27.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Grzesiński
data urodzenia: 09.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Grzybek
data urodzenia: 08.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Jaroń
data urodzenia: 08.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Fabian Kmiecik
data urodzenia: 19.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Koćmin
data urodzenia: 13.01.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Majewski
data urodzenia: 09.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Makuch
data urodzenia: 01.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Makuch
data urodzenia: 30.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Makuch
data urodzenia: 24.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Makuch
data urodzenia: 11.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Pęczek
data urodzenia: 07.08.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Piotrowski
data urodzenia: 06.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Piotrowski
data urodzenia: 17.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Piotrowski
data urodzenia: 28.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Rzepka
data urodzenia: 02.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Siedlecki
data urodzenia: 08.10.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Sipa
data urodzenia: 04.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Stępień
data urodzenia: 29.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Świątek
data urodzenia: 28.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Telus
data urodzenia: 18.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 22 61
2 BŁĘKITNI GĄBIN 22 56
3 ZORZA SZCZAWIN K. 22 43
4 WICHER CIESZEWO 22 39
5 ULKS CIÓŁKOWO 22 30
6 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 22 29
7 SZOPEN SANNIKI 22 28
8 MAZOWIA SŁUBICE 22 27
9 GKS GÓRA 22 27
10 POLONIA RADZANOWO 22 24
11 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 22 16
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 22 1

Terminarz

22 08/2018 17:00
Skalnik Sulejów 1:2 KS Paradyż Puchar Polski "OZPN Piotrków Tryb." (Sulejów, Konecka 45) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności