KS Kąsinowo | Klasa B

KS Kąsinowo

KS Kąsinowo

Sebastian Biskupski
data urodzenia: 02.07.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Bogała
data urodzenia: 13.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Cempel
data urodzenia: 08.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Chojnacki
data urodzenia: 04.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mirosław Fontowicz
data urodzenia: 20.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Gliszczyński
data urodzenia: 19.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Guźniczak
data urodzenia: 28.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jańczak
data urodzenia: 11.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Jezierski
data urodzenia: 23.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Krzysztof Kaczmarkiewicz
data urodzenia: 22.04.1973
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Filip Kobyliński
data urodzenia: 03.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kotliński
data urodzenia: 28.01.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kowalik
data urodzenia: 07.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Leśniewski
data urodzenia: 27.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Ludwiczak
data urodzenia: 11.10.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Łakomy
data urodzenia: 05.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Madaj
data urodzenia: 20.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Mania
data urodzenia: 05.01.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Nabzdyk
data urodzenia: 04.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Pawlak
data urodzenia: 22.07.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Remigiusz Pińczuk
data urodzenia: 29.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Rychłowski
data urodzenia: 23.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Wachowiak
data urodzenia: 23.12.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Władysiak
data urodzenia: 22.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Zaraś
data urodzenia: 02.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Żółtowski
data urodzenia: 16.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 0 0
2 ULKS GOŁĄBEK 0 0
3 ŚWIT BARCZĄCA 0 0
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 0 0
5 NOJSZEWIANKA DOBRE 0 0
6 NIWA TĘCZKI 0 0
7 LIWIA ŁOCHÓW 0 0
8 LIDER WYROZĘBY 0 0
9 AMAZONKA WIŚNIEW 0 0
10 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 0 0
11 KORONA OLSZYC 0 0
12 JUTRZENKA CEGŁÓW 0 0
13 GRODZISK KRZYMOSZE 0 0
14 BŁĘKITNI STOCZEK 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności