KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. | Pierwsza liga

KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.

KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.

Kamil Adamek
data urodzenia: 09.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Rafał Adamek
data urodzenia: 17.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Farid Ali
data urodzenia: 11.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Dawid Chochulski
data urodzenia: 24.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Drazik
data urodzenia: 04.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Gancarczyk
data urodzenia: 25.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Gojny
data urodzenia: 31.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jadach
data urodzenia: 23.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Bartosz Jaroszek
data urodzenia: 17.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kawula
data urodzenia: 27.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Kulawiak
data urodzenia: 03.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Kurzanowski
data urodzenia: 30.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kuś
data urodzenia: 23.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Mazurkiewicz
data urodzenia: 08.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pacholski
data urodzenia: 06.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Pastuszak
data urodzenia: 03.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Skórecki
data urodzenia: 27.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Szczęch
data urodzenia: 27.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Szymura
data urodzenia: 16.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Tront
data urodzenia: 27.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wróbel
data urodzenia: 30.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Żak
data urodzenia: 23.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
N

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 5 12
2 GKS BEŁCHATÓW SA 5 10
3 TS PODBESKIDZIE S.A. 6 10
4 MIEDŹ LEGNICA 5 10
5 STAL MIELEC 5 10
6 STOMIL OLSZTYN SA 6 10
7 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 5 9
8 WIGRY SUWAŁKI S.A. 5 8
9 RADOMIAK SP. Z O.O. 6 8
10 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 5 7
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 5 7
12 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 5 7
13 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 5 6
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 6
15 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 6 6
16 KP GKS TYCHY S.A. 5 6
17 OKS ODRA OPOLE 6 2
18 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 6 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności