KS Finishparkiet NML | Trzecia liga

KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

KS Finishparkiet NML

Patryk Bartusiak
data urodzenia: 09.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Czarnota
data urodzenia: 24.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Czarnota
data urodzenia: 25.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Długosz
data urodzenia: 20.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Domżalski
data urodzenia: 21.11.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jackiewicz
data urodzenia: 25.11.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kostkowski
data urodzenia: 14.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Kowalczyk
data urodzenia: 11.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kowalski
data urodzenia: 14.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Koziara
data urodzenia: 02.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Kuciński
data urodzenia: 28.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Małachowski
data urodzenia: 08.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Marcfeld
data urodzenia: 17.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Miller
data urodzenia: 01.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Paweł Olszewski
data urodzenia: 01.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Osicki
data urodzenia: 05.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Paprocki
data urodzenia: 13.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Puwalski
data urodzenia: 21.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Radomski
data urodzenia: 16.02.2000
waga/wzrost: 43/ 154
0 FANÓW
Mariusz Rzepecki
data urodzenia: 26.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Seroka
data urodzenia: 03.01.2000
waga/wzrost: 47/ 153
0 FANÓW
Jakub Szarpak
data urodzenia: 30.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Szczypski
data urodzenia: 21.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Twardowski
data urodzenia: 17.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Wenta
data urodzenia: 24.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Wolski
data urodzenia: 08.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Zięba
data urodzenia: 30.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności