KS CZARNI Połaniec | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 17:00
KS CZARNI Połaniec - Podlasie Biała Podlaska Trzecia liga "Grupa IV" Stadion Połaniec (Połaniec, Sportowa 1) szczegóły
idę na mecz ›

CZARNI Połaniec

Najbliższy mecz

25 05/2019 17:00
KS CZARNI Połaniec - Avia Świdnik Trzecia liga "Grupa IV" Stadion Połaniec (Połaniec, Sportowa 1) szczegóły
idę na mecz ›

KS CZARNI Połaniec

Damian Bawor
data urodzenia: 20.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Borusiński
data urodzenia: 18.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dorian Buczek
data urodzenia: 24.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Dereń
data urodzenia: 17.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Gnatek
data urodzenia: 31.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Hul
data urodzenia: 08.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Janiec
data urodzenia: 13.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Karólak
data urodzenia: 23.08.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Krępa
data urodzenia: 13.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Łąk
data urodzenia: 25.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Meszek
data urodzenia: 03.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Michalik
data urodzenia: 07.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Misiak
data urodzenia: 15.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Misztal
data urodzenia: 18.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Reczek
data urodzenia: 22.06.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Ryguła
data urodzenia: 19.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Skiba
data urodzenia: 28.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Tetlak
data urodzenia: 17.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Wątróbski
data urodzenia: 11.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wiszniewski
data urodzenia: 28.05.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Witek
data urodzenia: 13.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Załucki
data urodzenia: 15.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Zięba
data urodzenia: 12.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Żyła
data urodzenia: 14.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 28 64
2 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 29 62
3 RADUNIA STĘŻYCA 29 61
4 KOTWICA KOŁOBRZEG 29 58
5 MIESZKO GNIEZNO 29 55
6 POLONIA ŚRODA WLKP. 29 51
7 SOKÓŁ KLECZEW 29 49
8 BAŁTYK GDYNIA 29 48
9 ŚWIT SZCZECIN 29 47
10 KP STAROGARD GDAŃSKI 29 44
11 GÓRNIK KONIN 29 37
12 BAŁTYK KOSZALIN 29 33
13 POGOŃ II SZCZECIN 29 32
14 JAROTA JAROCIN 29 31
15 GWARDIA KOSZALIN 29 24
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 29 21
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 28 14
18 WDA ŚWIECIE 29 8

Terminarz

01 06/2019 17:00
Soła Oświęcim - KS CZARNI Połaniec Trzecia liga "Grupa IV" Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) szczegóły
idę na mecz ›
25 05/2019 17:00
KS CZARNI Połaniec - Avia Świdnik Trzecia liga "Grupa IV" Stadion Połaniec (Połaniec, Sportowa 1) szczegóły
idę na mecz ›
11 08/2018 17:00
KS CZARNI Połaniec 0:2 Podlasie Biała Podlaska Trzecia liga "Grupa IV" Stadion Połaniec (Połaniec, Sportowa 1) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności