KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Trzecia liga

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Kamil Bełczowski
data urodzenia: 24.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Oskar Brociek
data urodzenia: 18.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Fabian Burzyński
data urodzenia: 13.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Cheba
data urodzenia: 13.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Cheba
data urodzenia: 13.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Chrzanowski
data urodzenia: 14.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
N
Daniel Dybiec
data urodzenia: 14.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Marcin Dynarek
data urodzenia: 31.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dorian Frątczak
data urodzenia: 25.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grunt
data urodzenia: 10.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Jedlikowski
data urodzenia: 28.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kapsa
data urodzenia: 11.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Madej
data urodzenia: 10.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mąka
data urodzenia: 06.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Mężyk
data urodzenia: 28.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Włodzimierz Puton
data urodzenia: 09.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Stanisław Sarwicki
data urodzenia: 28.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Sienniak
data urodzenia: 19.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Smuczyński
data urodzenia: 25.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Śmieszek
data urodzenia: 18.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wróbel
data urodzenia: 02.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Ziółkowski
data urodzenia: 16.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3 9
3 BTP STAL BRZEG 3 7
4 BTS REKORD 2 6
5 KS ROW 1964 RYBNIK 3 5
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 4
7 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3 3
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 3
9 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3 3
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 3
11 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 3
12 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 2
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2
14 LZS STAROWICE DOLNE 3 2
15 PIAST ŻMIGRÓD 3 2
16 MKS KLUCZBORK 2 1
17 MIEDŹ II LEGNICA 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 1 -2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności