Kotwica Kołobrzeg | Trzecia liga

Kotwica Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg

Hugo Bartkowiak
data urodzenia: 23.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Chyła
data urodzenia: 09.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Ciarkowski
data urodzenia: 05.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Deja
data urodzenia: 26.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Vladyslav Dorosh
data urodzenia: 22.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Gutowski
data urodzenia: 02.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Kaczor
data urodzenia: 17.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kieruzel
data urodzenia: 12.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Oliwer Kowalik
data urodzenia: 24.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gracjan Kuśmierek
data urodzenia: 20.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Marszałek
data urodzenia: 29.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gabriel Nowak
data urodzenia: 26.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Peroński
data urodzenia: 08.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Piotrowski
data urodzenia: 02.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Retlewski
data urodzenia: 08.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Słodowy
data urodzenia: 08.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Szur
data urodzenia: 24.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Szynka
data urodzenia: 20.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcin Trojanowski
data urodzenia: 14.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wojtasiak
data urodzenia: 24.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dawid Wolny
data urodzenia: 28.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Zacharski
data urodzenia: 21.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zaniewicz
data urodzenia: 31.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3 9
3 BTP STAL BRZEG 3 7
4 BTS REKORD 2 6
5 KS ROW 1964 RYBNIK 3 5
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 4
7 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3 3
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 3
9 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3 3
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 3
11 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 3
12 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 2
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2
14 LZS STAROWICE DOLNE 3 2
15 PIAST ŻMIGRÓD 3 2
16 MKS KLUCZBORK 2 1
17 MIEDŹ II LEGNICA 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 1 -2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności