KORONA SA II Kielce | Trzecia liga

KORONA SA Kielce

KORONA SA II Kielce

Oskar Bartosik
0 FANÓW
Łukasz Bujak
0 FANÓW
Marcin Cebula
2 FANÓW
Kacper Chudecki
0 FANÓW
Jakub Cukrowski
0 FANÓW
Patryk Dela
0 FANÓW
Wiktor Długosz
0 FANÓW
Mikołaj Drej
0 FANÓW
Uroš Đuranović
0 FANÓW
Jakub Dutka
0 FANÓW
Marcin Dziubek
0 FANÓW
Daniel Dziwniel
0 FANÓW
Jani petteri Forsell
0 FANÓW
Michael Gardawski
0 FANÓW
Bartosz Gawlik
0 FANÓW
Miłosz Gierczak
0 FANÓW
Johnny spike Gill
0 FANÓW
Ognjen Gnjatić
0 FANÓW
Jakub Górski
0 FANÓW
Łukasz Górski
0 FANÓW
Dawid Grabarczyk
1 FANÓW
Kacper Gromulski
0 FANÓW
Jakub Gurski
0 FANÓW
Ernest Jopkiewicz
0 FANÓW
Iwo Kaczmarski
0 FANÓW
Jakub Karyś
0 FANÓW
Jacek Kiełb
9 FANÓW
Maksymilian Kiełb
0 FANÓW
Kacper Klapa
0 FANÓW
Jakub Konstantyn
0 FANÓW
Igor Kośmicki
0 FANÓW
Dawid Kośmider
0 FANÓW
Marek Kozioł
0 FANÓW
Bartosz Kralka
0 FANÓW
Luka Kukić
0 FANÓW
Andres Lioi
0 FANÓW
Dawid Lisowski
0 FANÓW
Piotr Lisowski
0 FANÓW
Karol Malec
0 FANÓW
Ivan Marquez alvarez
0 FANÓW
Nemanja Miletić
0 FANÓW
Jakub Osobiński
0 FANÓW
Erik Pačinda
0 FANÓW
Michal Papadopulos
2 FANÓW
Zvonimir Petrović
0 FANÓW
Jakub Picheta
0 FANÓW
Piotr Pierzchała
1 FANÓW
Artur Piróg
0 FANÓW
Szymon Płocica
0 FANÓW
Bartosz Prętnik
0 FANÓW
Matej Pučko
0 FANÓW
Milan Radin
0 FANÓW
Kacper Rogoziński
0 FANÓW
Jakub Rybus
0 FANÓW
Radosław Seweryś
0 FANÓW
Oskar Sewerzyński
0 FANÓW
Jakub Skupień
0 FANÓW
Mateusz Sowiński
0 FANÓW
Mateusz Spychała
0 FANÓW
Dawid Szałas
0 FANÓW
Daniel Szelągowski
0 FANÓW
Grzegorz Szymusik
1 FANÓW
Kacper Śliwa
0 FANÓW
D'sean Theobalds
0 FANÓW
Paweł Tomczyk
0 FANÓW
Karol Turek
0 FANÓW
Radosław Turek
0 FANÓW
Themistoklis Tzimopoulos
0 FANÓW
Maciej Walkowiak
0 FANÓW
Krystian Wierzchanowski
0 FANÓW
Dawid Więckowski
0 FANÓW
Krystian Wojno
0 FANÓW
Maciej Żądło
0 FANÓW
Jakub Żubrowski
2 FANÓW

Trzecia liga "GRUPA III" 2020/2021

poz. drużyna mecze pkt
1 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 1 3
2 ZAGŁĘBIE II LUBIN 1 3
3 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1 3
4 RUCH CHORZÓW S.A. 1 3
5 MKS KLUCZBORK 1 3
6 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1 3
7 PIAST ŻMIGRÓD 1 1
8 KS ROW 1964 RYBNIK 1 1
9 KS LECHIA ZIELONA GÓRA 1 1
10 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1 1
11 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1 1
12 BTP STAL BRZEG 1 1
13 PAUZA 0 0
14 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0 0
15 LKS GOCZAŁKOWICE 1 0
16 KS POLONIA NYSA 1 0
17 POLONIA-STAL ŚWIDNICA 1 0
18 MKS MIEDŹ II LEGNICA 1 0
19 WARTA GORZÓW 1 0
20 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności