KORONA Piaski | Klasa okręgowa

KORONA Piaski

KORONA Piaski

Marcin Berchert
data urodzenia: 08.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Cubal
data urodzenia: 02.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Dziubałka
data urodzenia: 24.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Dziura
data urodzenia: 17.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Fabich
data urodzenia: 25.07.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Frankiewicz
data urodzenia: 09.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Frąckowiak
data urodzenia: 25.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Narcyz Gendera
data urodzenia: 07.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Holewiński
data urodzenia: 27.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Jankowiak
data urodzenia: 04.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Kordus
data urodzenia: 18.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kubiak
data urodzenia: 18.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Lajszner
data urodzenia: 13.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Malicki
data urodzenia: 29.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Michałowicz
data urodzenia: 13.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Norkiewicz
data urodzenia: 21.01.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Skorupski
data urodzenia: 21.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Stachowiak
data urodzenia: 08.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tobiasz Szymczak
data urodzenia: 09.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Szymczak
data urodzenia: 18.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Talaga
data urodzenia: 07.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Urbański
data urodzenia: 25.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wasielewski
data urodzenia: 09.02.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wendzonka
data urodzenia: 21.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Witomski
data urodzenia: 19.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wojtyczka
data urodzenia: 08.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Wyrzykiewicz
data urodzenia: 05.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 7 21
2 ZRYW SOBOLEW 7 19
3 TYGRYS HUTA MIŃSKA 7 18
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 7 15
5 FENIX SIENNICA 7 12
6 WEKTRA ZBUCZYN 7 12
7 ORZEŁ UNIN 7 11
8 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 7 10
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 7 8
10 CZARNI WĘGRÓW 7 7
11 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 7 7
12 MKS MAŁKINIA 7 6
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 7 5
14 MIEDZANKA MIEDZNA 7 4
15 VICTORIA KAŁUSZYN 7 4
16 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 7 2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności