Konsport Sokół Aleksandrów | Trzecia liga

Sokół Aleksandrów

Konsport Sokół Aleksandrów

Damian Bierżyński
data urodzenia: 12.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Brudnicki
data urodzenia: 03.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Chojecki
data urodzenia: 13.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Golański
data urodzenia: 24.10.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Kadłubiak
data urodzenia: 16.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Knera
data urodzenia: 19.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kostecki
data urodzenia: 04.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Kowalczyk
data urodzenia: 31.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Marciniak
data urodzenia: 03.06.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Michałek
data urodzenia: 13.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Osowski
data urodzenia: 01.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Ostrowski
data urodzenia: 01.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Pawlak
data urodzenia: 20.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Pękała
data urodzenia: 26.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Pietrasiak
data urodzenia: 04.08.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Rogalski
data urodzenia: 10.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Sima
data urodzenia: 25.09.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Stępień
data urodzenia: 10.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Woźniczak
data urodzenia: 25.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Wrzesiński
data urodzenia: 11.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Zasada
data urodzenia: 08.09.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Mikołaj Zwoliński
data urodzenia: 18.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 19 44
2 MIESZKO GNIEZNO 19 42
3 KKS LECH II POZNAŃ 19 42
4 RADUNIA STĘŻYCA 19 42
5 SOKÓŁ KLECZEW 19 36
6 KOTWICA KOŁOBRZEG 19 35
7 BAŁTYK GDYNIA 19 32
8 KP STAROGARD GDAŃSKI 19 31
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 19 31
10 GÓRNIK KONIN 19 29
11 ŚWIT SZCZECIN 19 27
12 GWARDIA KOSZALIN 19 18
13 JAROTA JAROCIN 19 17
14 POGOŃ II SZCZECIN 19 16
15 BAŁTYK KOSZALIN 19 15
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 19 13
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 19 8
18 WDA ŚWIECIE 19 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności