Konar Kora Korycin | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

13 08/2016 14:30
Konar Kora Korycin - Sudovia Szudziałowo Klasa okręgowa Grupa 2 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) szczegóły
idę na mecz ›

Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin

Najbliższy mecz

02 04/2017 14:30

Konar Kora Korycin

Krzysztof Akimowicz
data urodzenia: 16.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Bernatowicz
data urodzenia: 24.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Bojarzyński
data urodzenia: 09.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Brylewicz
data urodzenia: 18.08.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Burnewicz
data urodzenia: 28.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Dobrydnio
data urodzenia: 29.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Klepacki
data urodzenia: 30.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Komosa
data urodzenia: 11.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kurcewicz
data urodzenia: 27.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Latkowski
data urodzenia: 05.08.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ignacy Lech
data urodzenia: 07.10.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szczepan Lech
data urodzenia: 01.12.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Marcinkiewicz
data urodzenia: 11.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Olichwier
data urodzenia: 23.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Ostrowski
data urodzenia: 08.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Perkowski
data urodzenia: 04.04.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Popowski
data urodzenia: 06.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Świenc
data urodzenia: 06.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Świenc
data urodzenia: 15.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Szewczul
data urodzenia: 20.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Szubzda
data urodzenia: 17.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wilczko
data urodzenia: 29.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Woźniewski
data urodzenia: 13.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Zalesko
data urodzenia: 04.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Bielsko-Biała: Klasa okręgowa "PROFI CREDIT" 2016/2017

poz. drużyna mecze pkt
1 KS KUŹNIA USTROŃ 16 43
2 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 15 40
3 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 16 32
4 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 16 32
5 LKS PASJONAT DANKOWICE 16 29
6 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 15 27
7 LKS BESTWINA 16 26
8 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 16 21
9 RKS CUKROWNIK CHYBIE 16 21
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 16 18
11 GLKS WILKOWICE 16 17
12 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 16 12
13 LKS 99 PRUCHNA 16 12
14 LKS BORY PIETRZYKOWICE 16 10
15 LKS LEŚNA 16 10
16 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 16 6

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica

Terminarz

02 04/2017 14:30
13 08/2016 14:30
Konar Kora Korycin 4:0 Sudovia Szudziałowo Klasa okręgowa Grupa 2 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) szczegóły

Promocje

Szalik Polska "Łączy nas piłka"

29,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży