KKP Stomilanki Olsztyn | Pierwsza liga kobiet

KKP Stomilanki Olsztyn

KKP Stomilanki Olsztyn

Iwona Abramczyk
data urodzenia: 13.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Martyna Bazowska
data urodzenia: 21.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aniela Biedrzycka
data urodzenia: 31.03.2001
waga/wzrost: 36/ 146
0 FANÓW
Sandra Bukowska
data urodzenia: 14.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julia Dziewanowska
data urodzenia: 14.07.2000
waga/wzrost: 57/ 157
0 FANÓW
Wiktoria Fidurska
data urodzenia: 29.10.2001
waga/wzrost: 19/ 136
0 FANÓW
Sandra Gieros
data urodzenia: 15.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Olivia Gołębiowska
data urodzenia: 26.12.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sandra Gonciarz
data urodzenia: 04.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Weronika Gruba
data urodzenia: 23.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Katarzyna Grzesik
data urodzenia: 14.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudia Kamińska
data urodzenia: 16.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paula Krech
data urodzenia: 20.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eliza Ostrowska
data urodzenia: 08.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksandra Penk
data urodzenia: 28.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Piątek
data urodzenia: 20.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Małgorzata Piotrak
data urodzenia: 05.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nikola Przytuła
data urodzenia: 25.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paulina Roman
data urodzenia: 13.10.1999
waga/wzrost: 37/ 148
0 FANÓW
Katarzyna Senkbeil
data urodzenia: 09.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Siwicka
data urodzenia: 20.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Smolińska
data urodzenia: 02.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daria Śliczner
data urodzenia: 09.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Valentyna Tarakanova
data urodzenia: 28.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paulina Wasiluk
data urodzenia: 10.05.1997
waga/wzrost: 55/ 170
0 FANÓW
Oliwia Wilczewska
data urodzenia: 02.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga kobiet "gr. północna" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KOBIECY KP BYDGOSZCZ 11 30
2 KKP STOMILANKI OLSZTYN 11 27
3 UKS SMS II ŁÓDŹ 11 26
4 MEDYK II KONIN 10 20
5 MUKS PRAGA WARSZAWA 11 17
6 UNIFREEZE GÓRZNO 11 16
7 AKADEMIA PIŁKARSKA LG 11 14
8 PKS PIASTOVIA PIASTÓW 11 14
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 11 12
10 KS RASZYN 11 10
11 KOTWICA KÓRNIK 11 3
12 SZTORM GDAŃSK 10 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności