KARKONOSZE JELENIA GÓRA (S) | IV Liga

KARKONOSZE JELENIA GÓRA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA (S)

Patryk Bębenek
data urodzenia: 15.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Denis
data urodzenia: 23.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Engler
data urodzenia: 17.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Firlej
data urodzenia: 13.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Gałach
data urodzenia: 01.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Giziński
data urodzenia: 17.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Habasiński
data urodzenia: 06.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kozołubski
data urodzenia: 10.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tobiasz Kuźniewski
data urodzenia: 11.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Lekszycki
data urodzenia: 21.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Malinowski
data urodzenia: 26.12.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Matuszewski
data urodzenia: 19.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Podgórski
data urodzenia: 24.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Poszelężny
data urodzenia: 20.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Fabio Proietti
data urodzenia: 17.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Rebkowiec
data urodzenia: 30.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Siatrak
data urodzenia: 17.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Staniszewski
data urodzenia: 23.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Statkowski
data urodzenia: 28.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Szukiel
data urodzenia: 02.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Śniegula
data urodzenia: 19.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Raivis Vitolnieks
data urodzenia: 29.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Wawrzyniak
data urodzenia: 14.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Wieliczko
data urodzenia: 31.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Woźniczka
data urodzenia: 25.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

IV Liga Grupa 1 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 PWKS HURAGAN WOŁOMIN 16 34
2 MKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 16 31
3 KS OŻAROWIANKA 16 31
4 MKS PRZASNYSZ 16 30
5 MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ. 16 28
6 KS ŁOMIANKI 16 27
7 SS HUTNIK W-WA SP. Z O.O. 16 25
8 MKP POGOŃ II SIEDLCE 16 23
9 WISŁA PŁOCK S.A. 16 23
10 KS DRUKARZ W-WA 16 21
11 OTS KORONA OSTROŁĘKA 16 20
12 MKS WKRA ŻUROMIN 16 18
13 MKS CIECHANÓW 16 16
14 MKS MAZUR GOSTYNIN 16 15
15 MKS MŁAWIANKA MŁAWA 16 10
16 MKS KASZTELAN SIERPC 16 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności