JUTRZENKA Mokra Prawa | Klasa B

JUTRZENKA Mokra Prawa

JUTRZENKA Mokra Prawa

Patryk Badur
data urodzenia: 13.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Caban
data urodzenia: 03.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Caban
data urodzenia: 19.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Czechowski
data urodzenia: 07.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Durka
data urodzenia: 07.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Głogowski
data urodzenia: 05.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Gozdowski
data urodzenia: 28.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Grotkowski
data urodzenia: 12.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Jochym
data urodzenia: 12.10.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kazanowski
data urodzenia: 08.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Madej
data urodzenia: 07.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Bartłomiej Magdziarz
data urodzenia: 02.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Malesa
data urodzenia: 30.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Najczuk
data urodzenia: 26.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Panek
data urodzenia: 08.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Przybyszewski
data urodzenia: 15.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Przybyszewski
data urodzenia: 16.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Słowiński
data urodzenia: 10.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Stefanowski
data urodzenia: 30.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Strączyński
data urodzenia: 20.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Szymański
data urodzenia: 27.03.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Walewski
data urodzenia: 11.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Wojciechowski
data urodzenia: 09.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Zatyka
data urodzenia: 05.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Zawiasa
data urodzenia: 08.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Zbudniewek
data urodzenia: 31.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 0 0
2 ULKS GOŁĄBEK 0 0
3 ŚWIT BARCZĄCA 0 0
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 0 0
5 NOJSZEWIANKA DOBRE 0 0
6 NIWA TĘCZKI 0 0
7 LIWIA ŁOCHÓW 0 0
8 LIDER WYROZĘBY 0 0
9 AMAZONKA WIŚNIEW 0 0
10 JUTRZENKA CEGŁÓW 0 0
11 GRODZISK KRZYMOSZE 0 0
12 BŁĘKITNI STOCZEK 0 0
13 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 0 0
14 KORONA OLSZYC 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności