Jutrzenka Giebułtów | Trzecia liga

Ostatni mecz

10 08/2019 17:00
Wisła Puławy - Jutrzenka Giebułtów Trzecia liga "Grupa IV" STADION MIEJSKI (Puławy, gen. Józefa Hauke-Bosaka 1) szczegóły
idę na mecz ›

Jutrzenka Giebułtów

Najbliższy mecz

28 08/2019 17:00
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów Trzecia liga "Grupa IV" KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa 1) szczegóły
idę na mecz ›

Jutrzenka Giebułtów

Mateusz Arian
data urodzenia: 09.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Balawender
data urodzenia: 14.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Bizoń
data urodzenia: 10.01.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Czarnecki
data urodzenia: 26.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Domaradzki
data urodzenia: 22.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Guguła
data urodzenia: 29.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Iliński
data urodzenia: 17.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Jeziorski
data urodzenia: 01.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kaczor
data urodzenia: 23.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kawa
data urodzenia: 22.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Litewka
data urodzenia: 05.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Majcherczyk
data urodzenia: 09.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Michalec
data urodzenia: 17.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Michniak
data urodzenia: 15.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Pietrzyk
data urodzenia: 09.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Romuzga
data urodzenia: 04.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Solecki
data urodzenia: 08.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Antoni Suwała
data urodzenia: 26.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wcisło
data urodzenia: 24.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wojtaszek
data urodzenia: 28.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zając
data urodzenia: 23.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Zawadzki
data urodzenia: 28.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Maciej Zieliński
data urodzenia: 10.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 4 12
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 4 12
3 BTP STAL BRZEG 4 8
4 BTS REKORD 3 7
5 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 4 7
6 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4 6
7 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 4 6
8 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 4 6
9 PIAST ŻMIGRÓD 4 5
10 KS ROW 1964 RYBNIK 4 5
11 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 4 3
12 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4 3
13 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 3 3
14 ZAGŁĘBIE II LUBIN 3 2
15 LZS STAROWICE DOLNE 4 2
16 MIEDŹ II LEGNICA 4 2
17 MKS KLUCZBORK 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 2 -2

Terminarz

31 08/2019 12:00
28 08/2019 17:00
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów Trzecia liga "Grupa IV" KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa 1) szczegóły
idę na mecz ›
10 08/2019 17:00
Wisła Puławy 3:0 Jutrzenka Giebułtów Trzecia liga "Grupa IV" STADION MIEJSKI (Puławy, gen. Józefa Hauke-Bosaka 1) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności