JASION JASIONÓWKA | Klasa okręgowa

JASION JASIONÓWKA

JASION JASIONÓWKA

Mateusz Bieniasz
data urodzenia: 14.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Cieciorko
data urodzenia: 13.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Daniewicz
data urodzenia: 15.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Gierasimiuk
data urodzenia: 26.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Grom
data urodzenia: 07.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Horba
data urodzenia: 24.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Janowicz
data urodzenia: 26.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Jaromiński
data urodzenia: 10.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jaromiński
data urodzenia: 27.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Jaromiński
data urodzenia: 03.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kaczyński
data urodzenia: 17.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
patryk Kakareko
data urodzenia: 12.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Klepacki
data urodzenia: 25.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kochański
data urodzenia: 10.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lipski
data urodzenia: 18.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Małyszko
data urodzenia: 25.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kazimierz Paszko
data urodzenia: 02.10.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pawłowski
data urodzenia: 10.09.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Połuszejko
data urodzenia: 31.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Skutnik
data urodzenia: 22.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sosnowski
data urodzenia: 13.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Sosnowski
data urodzenia: 25.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Suhak
data urodzenia: 06.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wigda
data urodzenia: 04.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wojciechowski
data urodzenia: 13.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zalewski
data urodzenia: 27.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Zawadzki
data urodzenia: 07.10.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 UNIA IŁÓW 1 3
2 ORZEŁ GOLESZYN 1 3
3 SKRA DROBIN 1 1
4 STEGNY WYSZOGRÓD 1 1
5 DELTA SŁUPNO 0 0
6 SKRWA ŁUKOMIE 0 0
7 AMATOR MASZEWO 0 0
8 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 0 0
9 STOCZNIOWIEC PŁOCK 0 0
10 ŚWIT STAROŹREBY 0 0
11 UNIA CZERMNO 0 0
12 ZRYW BIELSK 0 0
13 POGOŃ SŁUPIA 1 0
14 START PROBOSZCZEWICE 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży