JASION JASIONÓWKA | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

14 08/2016 16:00
JASION JASIONÓWKA - Wigry II Suwałki Klasa okręgowa Grupa 2 Jasionówka, Grodzieńska - szczegóły
idę na mecz ›

JASION JASIONÓWKA

Najbliższy mecz

06 05/2017 16:00

JASION JASIONÓWKA

Mateusz Bieniasz
data urodzenia: 14.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Cieciorko
data urodzenia: 13.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Daniewicz
data urodzenia: 15.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Grom
data urodzenia: 07.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Horba
data urodzenia: 24.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Jaromiński
data urodzenia: 10.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jaromiński
data urodzenia: 27.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Jaromiński
data urodzenia: 03.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kaczyński
data urodzenia: 17.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
patryk Kakareko
data urodzenia: 12.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Karpowicz
data urodzenia: 06.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lipski
data urodzenia: 18.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Małyszko
data urodzenia: 25.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kazimierz Paszko
data urodzenia: 02.10.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pawłowski
data urodzenia: 10.09.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Połuszejko
data urodzenia: 31.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Skutnik
data urodzenia: 22.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sosnowski
data urodzenia: 13.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Suhak
data urodzenia: 06.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Szczepański
data urodzenia: 09.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tałałaj
data urodzenia: 20.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wigda
data urodzenia: 04.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wojciechowski
data urodzenia: 13.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zalewski
data urodzenia: 27.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Zawadzki
data urodzenia: 07.10.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Bielsko-Biała: Klasa okręgowa "PROFI CREDIT" 2016/2017

poz. drużyna mecze pkt
1 KS KUŹNIA USTROŃ 20 52
2 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 19 50
3 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 19 38
4 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 20 36
5 LKS BESTWINA 20 33
6 LKS PASJONAT DANKOWICE 20 33
7 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 19 30
8 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 19 28
9 RKS CUKROWNIK CHYBIE 20 27
10 GLKS WILKOWICE 20 23
11 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 20 23
12 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 19 18
13 LKS 99 PRUCHNA 19 16
14 LKS BORY PIETRZYKOWICE 20 14
15 LKS LEŚNA 20 13
16 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 20 7

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica

Terminarz

14 08/2016 16:00
JASION JASIONÓWKA 1:1 Wigry II Suwałki Klasa okręgowa Grupa 2 Jasionówka, Grodzieńska - szczegóły

Promocje

Szalik Polska "Łączy nas piłka"

29,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży