JASION JASIONÓWKA | Klasa okręgowa

JASION JASIONÓWKA

JASION JASIONÓWKA

Mateusz Bieniasz
data urodzenia: 14.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Cieciorko
data urodzenia: 13.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Daniewicz
data urodzenia: 15.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Grom
data urodzenia: 07.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Horba
data urodzenia: 24.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Jaromiński
data urodzenia: 10.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jaromiński
data urodzenia: 27.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Jaromiński
data urodzenia: 03.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kaczyński
data urodzenia: 17.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kakareko
data urodzenia: 12.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Karpowicz
data urodzenia: 06.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lipski
data urodzenia: 18.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Małyszko
data urodzenia: 25.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kazimierz Paszko
data urodzenia: 02.10.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pawłowski
data urodzenia: 10.09.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Połuszejko
data urodzenia: 31.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Skutnik
data urodzenia: 22.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sosnowski
data urodzenia: 13.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Suhak
data urodzenia: 06.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Szczepański
data urodzenia: 09.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tałałaj
data urodzenia: 20.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wigda
data urodzenia: 04.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wojciechowski
data urodzenia: 13.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zalewski
data urodzenia: 27.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Zawadzki
data urodzenia: 07.10.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 SKRA DROBIN 26 58
2 ŚWIT STAROŹREBY 26 57
3 ORZEŁ GOLESZYN 26 46
4 STOCZNIOWIEC PŁOCK 26 45
5 AMATOR MASZEWO 26 44
6 ZRYW BIELSK 26 44
7 DELTA SŁUPNO 26 43
8 UNIA CZERMNO 26 40
9 UNIA IŁÓW 26 31
10 POGOŃ SŁUPIA 26 29
11 SKRWA ŁUKOMIE 26 28
12 START PROBOSZCZEWICE 26 27
13 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 26 16
14 STEGNY WYSZOGRÓD 26 12
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności