Jagiellonia II Białystok SSA | Trzecia liga

Jagiellonia Białystok SSA

Jagiellonia II Białystok SSA

Łukasz Burliga
data urodzenia: 10.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Bartosz Ciborowski
data urodzenia: 14.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Domański
data urodzenia: 21.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Frankowski
data urodzenia: 12.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
15 FANÓW
Maksilian Fryczkowski
data urodzenia: 03.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Gajko
data urodzenia: 10.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Giełażyn
data urodzenia: 13.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Zygmunt ian Gordon
data urodzenia: 23.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Gostomski
data urodzenia: 25.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Grabowski
data urodzenia: 01.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Grzyb
data urodzenia: 16.01.1983
waga/wzrost: bd/ bd
5 FANÓW
Paweł Kaczmarczyk
data urodzenia: 06.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kaczyński
data urodzenia: 22.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Karpieszuk
data urodzenia: 30.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marian Kelemen
data urodzenia: 12.07.1979
waga/wzrost: bd/ bd
7 FANÓW
Rafał Kiczuk
data urodzenia: 19.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Klimala
data urodzenia: 05.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kołodziejczyk
data urodzenia: 23.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Koncewicz
data urodzenia: 09.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kondraciuk
data urodzenia: 01.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Koźlik
data urodzenia: 29.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Kudrycki
data urodzenia: 15.09.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Łupiński
data urodzenia: 13.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Karol Mackiewicz
data urodzenia: 01.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Maliszewski
data urodzenia: 03.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Mystkowski
data urodzenia: 25.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Niemczynowicz
data urodzenia: 12.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arvydas Novikovas
data urodzenia: 18.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Robert Nowacki
data urodzenia: 19.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Olszewski
data urodzenia: 07.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Ostaszewski
data urodzenia: 27.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Pajnowski
data urodzenia: 28.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Pigiel
data urodzenia: 15.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dawid Polkowski
data urodzenia: 21.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Prolejko
data urodzenia: 07.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Prusaczyk
data urodzenia: 10.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Radecki
data urodzenia: 18.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Renkowski
data urodzenia: 11.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Taras Romanchuk
data urodzenia: 14.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ivan Runje
data urodzenia: 09.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Cillian Sheridan
data urodzenia: 23.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
7 FANÓW
Jonatan Straus
data urodzenia: 30.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Szymański
data urodzenia: 16.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Karol Świderski
data urodzenia: 23.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Jakub Tabor
data urodzenia: 10.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Toczydłowski
data urodzenia: 03.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Tomar
data urodzenia: 05.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Tomasik
data urodzenia: 31.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konstantin Vassiljev
data urodzenia: 16.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
13 FANÓW
Marek Wasiluk
data urodzenia: 03.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Węglarz
data urodzenia: 21.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Wołczyński
data urodzenia: 04.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zakrzewski
data urodzenia: 10.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zaręba
data urodzenia: 06.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Zińczuk
data urodzenia: 17.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 12 27
2 SOKÓŁ KLECZEW 12 26
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 12 26
4 KP STAROGARD GDAŃSKI 12 25
5 MIESZKO GNIEZNO 12 24
6 BAŁTYK GDYNIA 12 23
7 KKS LECH II POZNAŃ 11 23
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 12 21
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 12 19
10 GWARDIA KOSZALIN 12 13
11 ŚWIT SZCZECIN 12 12
12 JAROTA JAROCIN 12 12
13 BAŁTYK KOSZALIN 12 12
14 GÓRNIK KONIN 11 11
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 12 8
16 WDA ŚWIECIE 12 7
17 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 12 6
18 POGOŃ II SZCZECIN 12 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży