Jagiellonia II Białystok SSA | Trzecia liga

Jagiellonia Białystok SSA

Jagiellonia II Białystok SSA

Łukasz Burliga
data urodzenia: 10.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Bartosz Ciborowski
data urodzenia: 14.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Domański
data urodzenia: 21.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Frankowski
data urodzenia: 12.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
14 FANÓW
Maksilian Fryczkowski
data urodzenia: 03.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Gajko
data urodzenia: 10.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Giełażyn
data urodzenia: 13.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Zygmunt ian Gordon
data urodzenia: 23.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Gostomski
data urodzenia: 25.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Grabowski
data urodzenia: 01.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Grzyb
data urodzenia: 16.01.1983
waga/wzrost: bd/ bd
5 FANÓW
Paweł Kaczmarczyk
data urodzenia: 06.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kaczyński
data urodzenia: 22.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Karpieszuk
data urodzenia: 30.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marian Kelemen
data urodzenia: 12.07.1979
waga/wzrost: bd/ bd
6 FANÓW
Rafał Kiczuk
data urodzenia: 19.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Klimala
data urodzenia: 05.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kołodziejczyk
data urodzenia: 23.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Koncewicz
data urodzenia: 09.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kondraciuk
data urodzenia: 01.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Koźlik
data urodzenia: 29.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Kudrycki
data urodzenia: 15.09.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Łupiński
data urodzenia: 13.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Karol Mackiewicz
data urodzenia: 01.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Maliszewski
data urodzenia: 03.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Mystkowski
data urodzenia: 25.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Niemczynowicz
data urodzenia: 12.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arvydas Novikovas
data urodzenia: 18.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Robert Nowacki
data urodzenia: 19.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Olszewski
data urodzenia: 07.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Ostaszewski
data urodzenia: 27.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Pajnowski
data urodzenia: 28.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Pigiel
data urodzenia: 15.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dawid Polkowski
data urodzenia: 21.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Prolejko
data urodzenia: 07.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Prusaczyk
data urodzenia: 10.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Radecki
data urodzenia: 18.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Renkowski
data urodzenia: 11.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Taras Romanchuk
data urodzenia: 14.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ivan Runje
data urodzenia: 09.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Cillian Sheridan
data urodzenia: 23.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
7 FANÓW
Jonatan Straus
data urodzenia: 30.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Szymański
data urodzenia: 16.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Karol Świderski
data urodzenia: 23.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Jakub Tabor
data urodzenia: 10.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Toczydłowski
data urodzenia: 03.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Tomar
data urodzenia: 05.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Tomasik
data urodzenia: 31.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konstantin Vassiljev
data urodzenia: 16.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
13 FANÓW
Marek Wasiluk
data urodzenia: 03.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Węglarz
data urodzenia: 21.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Wołczyński
data urodzenia: 04.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zakrzewski
data urodzenia: 10.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zaręba
data urodzenia: 06.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Zińczuk
data urodzenia: 17.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 2 6
2 POLONIA ŚRODA WLKP. 2 4
3 KP STAROGARD GDAŃSKI 2 4
4 KKS LECH II POZNAŃ 2 4
5 WDA ŚWIECIE 2 4
6 JAROTA JAROCIN 2 4
7 ŚWIT SZCZECIN 2 4
8 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 2 3
9 GWARDIA KOSZALIN 2 3
10 KOTWICA KOŁOBRZEG 2 3
11 MIESZKO GNIEZNO 2 2
12 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 2 2
13 GÓRNIK KONIN 2 1
14 BAŁTYK GDYNIA 2 1
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 2 1
16 SOKÓŁ KLECZEW 2 1
17 POGOŃ II SZCZECIN 2 0
18 BAŁTYK KOSZALIN 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży