Igloopol Dębica | B1 Junior Młodszy

Igloopol Dębica

Igloopol Dębica

Gerard Ciba
data urodzenia: 03.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Ciepły
data urodzenia: 24.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Cyran
data urodzenia: 05.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Homik
data urodzenia: 28.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kitrys
data urodzenia: 27.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Knych
data urodzenia: 16.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Krystian Kosiński
data urodzenia: 18.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Krawczyk
data urodzenia: 04.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Kucharski
data urodzenia: 17.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kulig
data urodzenia: 27.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Marć
data urodzenia: 21.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Mazur
data urodzenia: 10.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Mrozowski
data urodzenia: 14.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Nykiel
data urodzenia: 05.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Patyk
data urodzenia: 05.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Pęk
data urodzenia: 02.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Prus
data urodzenia: 13.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Pudło
data urodzenia: 22.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Siedlecki
data urodzenia: 01.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Skrzek
data urodzenia: 22.04.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Stańczyk
data urodzenia: 31.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Sury
data urodzenia: 19.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Tarczyński
data urodzenia: 10.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Toczyński
data urodzenia: 08.11.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jakub Wolak
data urodzenia: 30.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Wójcik
data urodzenia: 09.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Zaręba
data urodzenia: 19.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "InterHall" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 BTS REKORD 6 14
2 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 6 14
3 GKS PIAST GLIWICE S.A. 6 13
4 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 6 9
5 KP GKS TYCHY S.A. 6 8
6 TS PODBESKIDZIE S.A. 6 7
7 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 6 3
8 KS ROW 1964 RYBNIK 6 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności