Hutnik Huta Czechy | Klasa okręgowa

HUTNIK HUTA CZECHY

Hutnik Huta Czechy

Filip Gawinek
data urodzenia: 18.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Głąbicki
data urodzenia: 15.08.1981
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bogdan Głąbicki
data urodzenia: 26.02.1947
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Przemysław Grudniak
data urodzenia: 11.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Grzegorczyk
data urodzenia: 11.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Jedynak
data urodzenia: 23.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Jedynak
data urodzenia: 11.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kardyka
data urodzenia: 21.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kardyka
data urodzenia: 09.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kowalski
data urodzenia: 23.01.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Macioszek
data urodzenia: 17.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Mucha
data urodzenia: 11.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Rękawek
data urodzenia: 03.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Sęk
data urodzenia: 05.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Sibilski
data urodzenia: 07.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Szostak
data urodzenia: 14.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Szostak
data urodzenia: 20.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ściborowski
data urodzenia: 10.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Trzmiel
data urodzenia: 06.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Trzmiel
data urodzenia: 14.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Wardak
data urodzenia: 17.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wardak
data urodzenia: 17.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Wilczek
data urodzenia: 05.12.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wilczek
data urodzenia: 23.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Zawadka
data urodzenia: 15.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zawadka
data urodzenia: 17.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży