Husar Nurzec | Klasa okręgowa

Husar Nurzec

Husar Nurzec

Adrian Dmitruk
data urodzenia: 08.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sylwester Gronowski
data urodzenia: 30.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Grzyb
data urodzenia: 26.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Grzyb
data urodzenia: 24.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Janiuk
data urodzenia: 19.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Jaszczuk
data urodzenia: 06.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Jezierski
data urodzenia: 12.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kisielewski
data urodzenia: 15.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Kościuk
data urodzenia: 28.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kowalczuk
data urodzenia: 03.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Mackiewicz
data urodzenia: 04.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Miler
data urodzenia: 19.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Miler
data urodzenia: 18.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Nikiforuk
data urodzenia: 27.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Przanowski
data urodzenia: 02.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Romaniuk
data urodzenia: 28.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Rutkowski
data urodzenia: 30.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Tararuj
data urodzenia: 25.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Tarasiuk
data urodzenia: 12.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Wielogórski
data urodzenia: 02.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wielogórski
data urodzenia: 26.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Zalewski
data urodzenia: 23.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zalewski
data urodzenia: 09.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Żornaczuk
data urodzenia: 01.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności