Hetman Tykocin | Klasa okręgowa

Hetman Tykocin

Hetman Tykocin

Mateusz Adamski
data urodzenia: 04.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Aleksiejczuk
data urodzenia: 11.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Antonowicz
data urodzenia: 25.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Czajkowski
data urodzenia: 26.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Czajkowski
data urodzenia: 03.02.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Czeladko
data urodzenia: 07.02.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Czeladko
data urodzenia: 07.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Daniluk
data urodzenia: 28.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Dominiak
data urodzenia: 11.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Jabłoński
data urodzenia: 26.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kropiewnicki
data urodzenia: 09.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Maliszewski
data urodzenia: 27.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Maliszewski
data urodzenia: 25.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Napiórkowski
data urodzenia: 11.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Olechno
data urodzenia: 14.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Piasecki
data urodzenia: 26.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Pogorzelski
data urodzenia: 30.11.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Pogorzelski
data urodzenia: 09.07.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Stec
data urodzenia: 09.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Surwiłło
data urodzenia: 30.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Szczepański
data urodzenia: 30.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Szleszyński
data urodzenia: 15.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Wąsecki
data urodzenia: 03.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wiszowaty
data urodzenia: 15.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zambrzycki
data urodzenia: 17.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności