Hetman Tykocin | IV Liga

Hetman Tykocin

Hetman Tykocin

Mateusz Adamski
data urodzenia: 04.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Andzielewicz
data urodzenia: 25.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bayer
data urodzenia: 30.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Betko
data urodzenia: 24.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Budźko
data urodzenia: 06.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Daniluk
data urodzenia: 28.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Domalewski
data urodzenia: 04.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcin Dworzanczyk
data urodzenia: 28.05.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Koniczek
data urodzenia: 26.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kropiewnicki
data urodzenia: 09.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kwasiborski
data urodzenia: 18.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Łuckiewicz
data urodzenia: 12.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Maliszewski
data urodzenia: 27.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Maliszewski
data urodzenia: 25.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Matwiejczuk
data urodzenia: 20.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Miniuk
data urodzenia: 31.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Nowajczyk
data urodzenia: 15.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Olechno
data urodzenia: 14.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Ostaszewski
data urodzenia: 02.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Piasecki
data urodzenia: 26.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Plaga
data urodzenia: 10.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Pogorzelski
data urodzenia: 09.07.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Stec
data urodzenia: 09.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Szczepański
data urodzenia: 30.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Szczęsny
data urodzenia: 23.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wiszowaty
data urodzenia: 15.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Zambrzycki
data urodzenia: 03.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Czwarta liga "RWS Investment Group" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KASZUBIA KOŚCIERZYNA 8 20
2 ARKA II GDYNIA SSA 8 19
3 GKS PRZODKOWO 8 19
4 GRYF SŁUPSK S.A. 8 18
5 CARTUSIA KARTUZY 8 15
6 GEDANIA GDAŃSK 8 12
7 POWIŚLE DZIERZGOŃ 8 12
8 WIERZYCA PELPLIN 8 11
9 STOLEM GNIEWINO 8 10
10 JANTAR USTKA 8 9
11 KTS-K WIKĘD LUZINO 8 9
12 WDA LIPUSZ 8 9
13 POGOŃ LĘBORK 8 9
14 LECHIA II GDAŃSK 8 8
15 GWIAZDA KARSIN 8 7
16 GKS KOWALE 8 7
17 JAGUAR GDAŃSK 8 5
18 LIPNICZANKA LIPNICA 8 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności