GWAREK WAŁBRZYCH | A1 Junior

GWAREK WAŁBRZYCH

GWAREK WAŁBRZYCH

Adrian Adamczyk
0 FANÓW
Alan Adamski
0 FANÓW
Paweł Antonow
0 FANÓW
Kacper Anuszkiewicz
0 FANÓW
Krzysztof Barcikowski
0 FANÓW
Krzysztof Bednarz
0 FANÓW
Bartłomiej Bogaczyk
0 FANÓW
Alan Bomba
0 FANÓW
Damian Bylicki
0 FANÓW
Rafał Bzymek
0 FANÓW
Patryk Dajerling
0 FANÓW
Kacper Dębczak
0 FANÓW
Krystian Drapała
1 FANÓW
Krzysztof Dudek
0 FANÓW
Sylwester Dziadkiewicz
0 FANÓW
Damian Fadiejew
0 FANÓW
Damian Feculak
0 FANÓW
Martin Fiedeń
0 FANÓW
Jakub Flieger
0 FANÓW
Mateusz Fularyński
0 FANÓW
Artur Gawrylewski
0 FANÓW
Kacper Gertz
0 FANÓW
Kacper Gierwatowski
0 FANÓW
Kamil Giza
0 FANÓW
Damian Godek
0 FANÓW
Przemysław Granis
0 FANÓW
Dawid Grzelak
2 FANÓW
Dawid Guz
0 FANÓW
Filip Jabłonowski
0 FANÓW
Mateusz Jabłuszewski
0 FANÓW
Sebastian Jaje
0 FANÓW
Oskar Jaroszewski
0 FANÓW
Szymon Jaworek
0 FANÓW
Adrian Kaczmarczyk
0 FANÓW
Oskar Kluczewski
0 FANÓW
Arkadiusz Kłębek
0 FANÓW
Marcel Koegler
0 FANÓW
Krystian Koszewski-pląsek
0 FANÓW
Filip Kośnik
0 FANÓW
Patryk Kowal
0 FANÓW
Adam Kowalski
0 FANÓW
Oskar Kozłowski
0 FANÓW
Michał Laskowski
0 FANÓW
Oskar Lis
0 FANÓW
Kamil Maciaszczyk
0 FANÓW
Filip Meller
0 FANÓW
Oliwer Michailidis
0 FANÓW
Jakub Michalski
0 FANÓW
Kamil Misiewicz
0 FANÓW
Janusz Nawrot
0 FANÓW
Oskar Orfin
0 FANÓW
Patryk Ostrychacz
0 FANÓW
Dominik Pacześny
0 FANÓW
Maksymilian Pielech
0 FANÓW
Piotr Pilarz
0 FANÓW
Kacper Pluta
0 FANÓW
Paweł Przytulski
0 FANÓW
Filip Radoła
0 FANÓW
Tomasz Ramz
0 FANÓW
Adrian Rzepka
0 FANÓW
Cezary Sadowski
0 FANÓW
Gabriel Skoczylas
0 FANÓW
Michał Solarek
0 FANÓW
Kamil Sosiński
0 FANÓW
Emanuel Szymański
0 FANÓW
Kamil Urbanowski
0 FANÓW
Marcin Walczyk
0 FANÓW
Sylwester Wasilewski
0 FANÓW
Szymon Wiktor
0 FANÓW
Krzysztof Wiktorowicz
0 FANÓW
Kamil Wilisowski
0 FANÓW
Grzegorz Winiarski
0 FANÓW
Robert Włodarczyk
0 FANÓW
Gabriel Zagrodny
0 FANÓW
Kacper Zgorzelski
0 FANÓW
Miłosz Zieliński
0 FANÓW

I liga wojewódzka A1 Junior (RW) "InterHall - wiosna" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KS ROZWÓJ KATOWICE 15 37
2 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 15 36
3 RUCH CHORZÓW S.A. 15 33
4 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 15 27
5 KS ROW 1964 RYBNIK 15 27
6 KP GKS TYCHY S.A. 15 27
7 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 15 21
8 MKS ZABORZE 15 21
9 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 15 21
10 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 15 19
11 GKS PIAST GLIWICE S.A. 15 19
12 TS PODBESKIDZIE S.A. 15 16
13 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 15 14
14 BTS REKORD 15 14
15 UKS RUCH CHORZÓW 15 11
16 KS SIÓDEMKA TYCHY 15 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności