GSS Grodzisk Wlkp. | Druga liga kobiet

GSS Grodzisk Wlkp.

GSS Grodzisk Wlkp.

Marianna Bartkowiak
data urodzenia: 21.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sylwia Chwirot
data urodzenia: 29.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Izabela Drozdowska
data urodzenia: 27.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Magdalena Dziamska
data urodzenia: 19.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrycja Fórmaniak
data urodzenia: 01.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Hulalka
data urodzenia: 08.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Kaczmarek
data urodzenia: 01.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliwia Kopczyńska
data urodzenia: 19.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Kowalec
data urodzenia: 26.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominika Krzyżańska
data urodzenia: 03.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Kurek
data urodzenia: 30.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Kwaśny-szedler
data urodzenia: 11.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Magdalena Mądra
data urodzenia: 19.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sylwia Marek
data urodzenia: 23.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Joanna Mendel
data urodzenia: 27.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Agnieszka Mocydlarz
data urodzenia: 29.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Joanna Piechocka
data urodzenia: 15.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paulina Pisarek
data urodzenia: 09.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominika Siejek
data urodzenia: 15.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrycja Sutkowska
data urodzenia: 10.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Szulc
data urodzenia: 30.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksandra Szymańska
data urodzenia: 07.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Wlekła
data urodzenia: 09.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Roksana Woźniak
data urodzenia: 29.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Katarzyna Zajączkowska
data urodzenia: 26.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Joanna Zimny
data urodzenia: 02.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Druga liga kobiet 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 KOTWICA KÓRNIK 7 21
2 UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 8 16
3 POLONIA ŚRODA WLKP. 6 14
4 OLIMPIA II SZCZECIN 8 14
5 TKKF "STILON" GORZÓW 7 13
6 GSS GRODZISK WLKP. 8 13
7 GWIAZDA - KANIA TORUŃ 8 11
8 AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA 8 10
9 KKP CHEŁMŻA 6 8
10 LIPNO STĘSZEW 8 6
11 MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO. 8 3
12 BIAŁO-ZIELONE GDAŃSK 8 0

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży