GRYF SŁUPSK S.A. | IV Liga

GRYF SŁUPSK S.A.

GRYF SŁUPSK S.A.

Joseph Amoah
data urodzenia: 02.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Barnik
data urodzenia: 15.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Bartczak
data urodzenia: 27.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Grzegorz Bednarczyk
data urodzenia: 24.06.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Bednarczyk
data urodzenia: 11.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mirosław Dybowski
data urodzenia: 29.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Dyda
data urodzenia: 16.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Felisiak
data urodzenia: 21.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Gołębiewski
data urodzenia: 18.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Jendruch
data urodzenia: 08.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kędzia
data urodzenia: 04.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcjan Majcher
data urodzenia: 11.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Mikołajczyk
data urodzenia: 24.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Mulawa
data urodzenia: 20.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Daniel Piechowski
data urodzenia: 19.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Piekarski
data urodzenia: 05.10.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Pluta
data urodzenia: 22.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Fabian Słowiński
data urodzenia: 12.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Sosnówka
data urodzenia: 07.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Staniaszek
data urodzenia: 25.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Stasiak
data urodzenia: 19.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Szałek
data urodzenia: 16.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Szmytkiewicz
data urodzenia: 20.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Więckowski
data urodzenia: 10.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Zamaro
data urodzenia: 22.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Zieliński
data urodzenia: 28.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Zieliński
data urodzenia: 20.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Czwarta liga "RWS Investment Group" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KASZUBIA KOŚCIERZYNA 3 9
2 CARTUSIA KARTUZY 3 9
3 ARKA GDYNIA SSA 3 9
4 GKS PRZODKOWO 3 9
5 GKS KOWALE 3 6
6 STOLEM GNIEWINO 3 5
7 GRYF SŁUPSK S.A. 3 5
8 GWIAZDA KARSIN 3 4
9 KTS-K WIKĘD LUZINO 3 4
10 POWIŚLE DZIERZGOŃ 3 4
11 GEDANIA GDAŃSK 3 3
12 WIERZYCA PELPLIN 3 3
13 WDA LIPUSZ 3 3
14 LECHIA GDAŃSK 3 1
15 JAGUAR GDAŃSK 3 1
16 POGOŃ LĘBORK 3 0
17 JANTAR USTKA 3 0
18 LIPNICZANKA LIPNICA 3 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności