Gryf-Czarni Gródek | Klasa okręgowa

Gryf-Czarni Gródek

Gryf-Czarni Gródek

Marek Antonowicz
data urodzenia: 16.06.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Antonowicz
data urodzenia: 21.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Antonowicz
data urodzenia: 13.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Bancarewicz
data urodzenia: 26.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Bójko
data urodzenia: 10.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Chmielewski
data urodzenia: 13.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Czapnik
data urodzenia: 27.03.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Czemiel
data urodzenia: 10.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Czemiel
data urodzenia: 02.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Dąbrowski
data urodzenia: 20.11.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Dzienisik
data urodzenia: 16.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gryko
data urodzenia: 10.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kondratowicz
data urodzenia: 26.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kozłowski
data urodzenia: 19.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Lutostański
data urodzenia: 26.11.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Łotysz
data urodzenia: 12.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ernest Murach
data urodzenia: 20.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Nowik
data urodzenia: 29.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Owerczuk
data urodzenia: 21.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Owerczuk
data urodzenia: 16.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Owerczuk
data urodzenia: 20.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Rzepecki
data urodzenia: 11.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Szutkiewicz
data urodzenia: 14.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Treska
data urodzenia: 27.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Treska
data urodzenia: 22.11.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wasilewski
data urodzenia: 15.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Wrona
data urodzenia: 08.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 17 37
2 SKRA DROBIN 17 34
3 DELTA SŁUPNO 17 32
4 AMATOR MASZEWO 17 30
5 STOCZNIOWIEC PŁOCK 17 30
6 ZRYW BIELSK 17 29
7 UNIA CZERMNO 17 27
8 ORZEŁ GOLESZYN 17 27
9 POGOŃ SŁUPIA 17 20
10 START PROBOSZCZEWICE 17 18
11 UNIA IŁÓW 17 17
12 SKRWA ŁUKOMIE 17 15
13 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 17 12
14 STEGNY WYSZOGRÓD 17 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności