Gryf-Czarni Gródek | Klasa okręgowa

Gryf-Czarni Gródek

Gryf-Czarni Gródek

Marek Antonowicz
data urodzenia: 16.06.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Antonowicz
data urodzenia: 21.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Antonowicz
data urodzenia: 13.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Bancarewicz
data urodzenia: 26.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Bójko
data urodzenia: 10.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Chmielewski
data urodzenia: 13.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Czapnik
data urodzenia: 27.03.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Czemiel
data urodzenia: 10.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Czemiel
data urodzenia: 02.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Dąbrowski
data urodzenia: 20.11.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Dzienisik
data urodzenia: 16.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gryko
data urodzenia: 10.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kondratowicz
data urodzenia: 26.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kozłowski
data urodzenia: 19.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Łotysz
data urodzenia: 12.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Lutostański
data urodzenia: 26.11.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ernest Murach
data urodzenia: 20.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Nowik
data urodzenia: 29.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Owerczuk
data urodzenia: 21.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Owerczuk
data urodzenia: 16.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Owerczuk
data urodzenia: 20.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Rzepecki
data urodzenia: 11.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Szutkiewicz
data urodzenia: 14.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Treska
data urodzenia: 27.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Treska
data urodzenia: 22.11.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Wasilewski
data urodzenia: 15.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Wrona
data urodzenia: 08.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Piła: Klasa okręgowa 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 STRÓŻEWO 2 6
2 POŁAJEWO 2 6
3 ŚMIŁOWO 2 6
4 LEŚNIK MARGONIN 2 6
5 OSIEK 2 6
6 ZŁOTÓW 2 4
7 JASTROWIE 2 3
8 CZARNKÓW 2 3
9 ROSKO 2 3
10 JĘDRZEJEWO 2 1
11 LUBASZ 2 1
12 BIAŁOŚLIWIE 2 1
13 GOŁAŃCZ 2 0
14 DAMASŁAWEK 2 0
15 CHODZIEŻ 2 0
16 OKONEK 2 0

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży