GROM PANKÓW | Klasa B

Ostatni mecz

15 08/2019 11:00
SOKÓŁ KOSTRZA - GROM PANKÓW Wałbrzych: Klasa B Grupa 1 Niepodległości 6, Kostrza szczegóły
idę na mecz ›

GROM PANKÓW

Najbliższy mecz

29 09/2019 11:00
AKS GRANIT STRZEGOM SA II - GROM PANKÓW Wałbrzych: Klasa B Grupa 1 AKS Strzegom (Strzegom 1) szczegóły
idę na mecz ›

GROM PANKÓW

Mateusz Adamski
data urodzenia: 15.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Banach
data urodzenia: 23.08.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Brajczewski
data urodzenia: 29.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Cholewiński
data urodzenia: 25.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Czerny
data urodzenia: 24.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Góra
data urodzenia: 20.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Mariusz Kmieć
data urodzenia: 02.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Koblowski
data urodzenia: 03.07.1971
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Kochanowski
data urodzenia: 06.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Krukar
data urodzenia: 07.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Kuklis
data urodzenia: 22.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Prześlica
data urodzenia: 21.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Przybyło
data urodzenia: 25.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Rusin
data urodzenia: 20.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Stec
data urodzenia: 19.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Stec
data urodzenia: 13.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szczerba
data urodzenia: 13.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Śmiłek
data urodzenia: 31.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Widełka
data urodzenia: 26.03.1979
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Winiarczyk
data urodzenia: 07.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Winiarczyk
data urodzenia: 08.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bogdan Wołowicz
data urodzenia: 02.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Ziemba
data urodzenia: 09.08.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 6 15
2 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 6 15
3 GRODZISK KRZYMOSZE 6 12
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 6 12
5 NIWA TĘCZKI 6 11
6 ULKS GOŁĄBEK 6 11
7 ŚWIT BARCZĄCA 6 10
8 AMAZONKA WIŚNIEW 6 10
9 NOJSZEWIANKA DOBRE 6 9
10 BŁĘKITNI STOCZEK 6 7
11 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 6 6
12 BTS VERIFIS WYROZĘBY 6 3
13 KORONA OLSZYC 6 1
14 STRZELEC CHODÓW 6 0

Terminarz

06 10/2019 11:00
29 09/2019 11:00
AKS GRANIT STRZEGOM SA II - GROM PANKÓW Wałbrzych: Klasa B Grupa 1 AKS Strzegom (Strzegom 1) szczegóły
idę na mecz ›
15 08/2019 11:00
SOKÓŁ KOSTRZA 1:3 GROM PANKÓW Wałbrzych: Klasa B Grupa 1 Niepodległości 6, Kostrza szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności