GROM PANKÓW | Klasa B

GROM PANKÓW

GROM PANKÓW

Mateusz Adamski
data urodzenia: 15.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Brajczewski
data urodzenia: 29.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Cholewiński
data urodzenia: 25.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Czerny
data urodzenia: 24.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Góra
data urodzenia: 20.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Mariusz Kmieć
data urodzenia: 02.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Koblowski
data urodzenia: 03.07.1971
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Kochanowski
data urodzenia: 06.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Kuklis
data urodzenia: 22.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Leżaj
data urodzenia: 02.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Maruszak
data urodzenia: 18.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Mazurek
data urodzenia: 21.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Mędrala
data urodzenia: 17.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Poznański
data urodzenia: 13.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Przybyło
data urodzenia: 25.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Stec
data urodzenia: 19.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Stec
data urodzenia: 13.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Śmiłek
data urodzenia: 22.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Śmiłek
data urodzenia: 31.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Tymiński
data urodzenia: 13.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Tymiński
data urodzenia: 22.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Tymiński
data urodzenia: 16.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Urbański
data urodzenia: 27.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Widełka
data urodzenia: 26.03.1979
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Winiarczyk
data urodzenia: 07.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bogdan Wołowicz
data urodzenia: 02.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Ziemba
data urodzenia: 09.08.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 0 0
2 GRODZISK KRZYMOSZE 0 0
3 BŁĘKITNI STOCZEK 0 0
4 AMAZONKA WIŚNIEW 0 0
5 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 0 0
6 KORONA OLSZYC 0 0
7 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 0 0
8 ULKS GOŁĄBEK 0 0
9 ŚWIT BARCZĄCA 0 0
10 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 0 0
11 NOJSZEWIANKA DOBRE 0 0
12 NIWA TĘCZKI 0 0
13 LIWIA ŁOCHÓW 0 0
14 LIDER WYROZĘBY 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności