Górnik Łęczna S.A. | Druga liga

Górnik Łęczna S.A.

Górnik Łęczna S.A.

Mateusz Cetnarski
data urodzenia: 06.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Jakub Cielebąk
data urodzenia: 01.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Dzięgielewski
data urodzenia: 24.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
N
Szymon Klepacki
data urodzenia: 24.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Korczakowski
data urodzenia: 26.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Kostrzewski
data urodzenia: 27.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kowalski
data urodzenia: 09.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartłomiej Kukułowicz
data urodzenia: 11.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Łuszkiewicz
data urodzenia: 06.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Tomasz Midzierski
data urodzenia: 05.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Bartosz Mroczek
data urodzenia: 16.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Donatas Nakrosius
data urodzenia: 17.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Maciej Orłowski
data urodzenia: 07.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pacek
data urodzenia: 01.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Pisarczuk
data urodzenia: 13.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Damian Podleśny
data urodzenia: 18.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Rogala
data urodzenia: 25.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rojek
data urodzenia: 18.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Sasin
data urodzenia: 02.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Aron Stasiak
data urodzenia: 19.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Filip Szewczyk
data urodzenia: 04.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Tymosiak
data urodzenia: 19.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wojciechowski
data urodzenia: 24.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Wójcik
data urodzenia: 22.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P

Druga liga 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 STAL RZESZÓW S.A. 9 19
2 GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. 9 18
3 RESOVIA RZESZÓW 9 17
4 GARBARNIA KRAKÓW 9 16
5 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 9 16
6 BYTOVIA BYTÓW 9 15
7 WIDZEW ŁÓDŹ SA 9 15
8 ZKS OLIMPIA ELBLĄG 9 15
9 BŁĘKITNI STARGARD 9 15
10 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 9 14
11 KKS LECH II POZNAŃ 8 13
12 MKP POGOŃ SIEDLCE 9 12
13 ELANA TORUŃ 9 11
14 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 9 8
15 GÓRNIK POLKOWICE 8 7
16 STAL STALOWA WOLA P.S.A. 9 5
17 KS LEGIONOVIA 9 3
18 GRYF WEJHEROWO WKS 9 2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności