GÓRNIK II ZABRZE SSA | Trzecia liga

GÓRNIK ZABRZE SSA

GÓRNIK II ZABRZE SSA

Maciej Ambrosiewicz
data urodzenia: 24.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Igor Angulo
data urodzenia: 26.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
55 FANÓW
Adam Arnarson
data urodzenia: 27.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ishmael Baidoo
data urodzenia: 01.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartosz Bartczuk
data urodzenia: 14.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Daniel Bielica
data urodzenia: 30.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Bochniewicz
data urodzenia: 30.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Kamil Całka
data urodzenia: 07.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Chmielewski
data urodzenia: 14.07.2000
waga/wzrost: 45/ 150
0 FANÓW
Martin Chudy
data urodzenia: 23.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Cybulski
data urodzenia: 15.09.1998
waga/wzrost: 45/ 167
0 FANÓW
Jan Flak
data urodzenia: 10.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Frankiewicz
data urodzenia: 08.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Gałązkiewicz
data urodzenia: 22.01.2002
waga/wzrost: 35/ 146
3 FANÓW
Adrian Gryszkiewicz
data urodzenia: 13.12.1999
waga/wzrost: 55/ 170
4 FANÓW
Wojciech Hajda
data urodzenia: 23.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Krystian Imiela
data urodzenia: 09.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Jaksik
data urodzenia: 30.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Jaworski
data urodzenia: 14.02.1999
waga/wzrost: 120/ 35
0 FANÓW
Jesus Jimenez nunez
data urodzenia: 05.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dariusz Kamiński
data urodzenia: 25.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kiklaisz
data urodzenia: 13.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Knabel
data urodzenia: 07.08.1999
waga/wzrost: 120/ 35
0 FANÓW
Michał Koj
data urodzenia: 28.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
5 FANÓW
Krzysztof Kubica
data urodzenia: 25.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kulanek
data urodzenia: 26.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Lasik
data urodzenia: 05.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Liszka
data urodzenia: 17.02.2000
waga/wzrost: 69/ 178
1 FANÓW
Tomasz Loska
data urodzenia: 26.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
13 FANÓW
Kamil Lukoszek
data urodzenia: 04.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Wiktor Martuszewski
data urodzenia: 22.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Matuszek
data urodzenia: 07.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Kacper Michalski
data urodzenia: 03.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dominik Nowakowski
data urodzenia: 26.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Pawłowski
data urodzenia: 18.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Pisarek
data urodzenia: 07.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Polak
data urodzenia: 04.02.2000
waga/wzrost: 49/ 163
0 FANÓW
Arkadiusz Przybyła
data urodzenia: 06.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Ryczkowski
data urodzenia: 30.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Boris Sekulić
data urodzenia: 21.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Sekuła
data urodzenia: 09.10.2000
waga/wzrost: 39/ 143
0 FANÓW
Kacper Staśkiewicz
data urodzenia: 14.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Surowiec
data urodzenia: 23.03.1999
waga/wzrost: 55/ 165
1 FANÓW
Jakub Szymański
data urodzenia: 30.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Ściślak
data urodzenia: 13.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Wiśniewski
data urodzenia: 27.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Tymoteusz Wojdanowski
data urodzenia: 20.01.1999
waga/wzrost: 120/ 45
0 FANÓW
Łukasz Wolsztyński
data urodzenia: 08.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Kamil Zapolnik
data urodzenia: 09.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Zaradny
data urodzenia: 03.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marko Zawada
data urodzenia: 05.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kosma Zawada
data urodzenia: 27.08.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 4 12
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 4 12
3 BTP STAL BRZEG 4 8
4 BTS REKORD 3 7
5 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 4 7
6 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4 6
7 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 4 6
8 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 4 6
9 PIAST ŻMIGRÓD 4 5
10 KS ROW 1964 RYBNIK 4 5
11 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 4 3
12 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4 3
13 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 3 3
14 ZAGŁĘBIE II LUBIN 3 2
15 LZS STAROWICE DOLNE 4 2
16 MIEDŹ II LEGNICA 4 2
17 MKS KLUCZBORK 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 2 -2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności