GKS GIEKSA KATOWICE S.A. | Pierwsza liga

GKS GIEKSA KATOWICE SA

GKS GIEKSA KATOWICE S.A.

Krzysztof Baran
data urodzenia: 12.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Błąd
data urodzenia: 16.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Bronisławski
data urodzenia: 15.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radek Dejmek
data urodzenia: 02.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Frankowski
data urodzenia: 14.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Frańczak
data urodzenia: 17.11.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Patryk Grychtolik
data urodzenia: 03.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Habusta
data urodzenia: 03.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Jędrych
data urodzenia: 27.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kamiński
data urodzenia: 27.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Lisowski
data urodzenia: 10.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Marchewka
data urodzenia: 20.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
N
Mateusz Mączyński
data urodzenia: 26.10.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Pawełek
data urodzenia: 17.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Grzegorz Piesio
data urodzenia: 17.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Bartłomiej Poczobut
data urodzenia: 11.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Rafał Remisz
data urodzenia: 12.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Rumin
data urodzenia: 12.02.1997
waga/wzrost: 63/ 170
0 FANÓW
Callum Rzonca
data urodzenia: 07.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Tabiś
data urodzenia: 31.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Jakub Wawrzyniak
data urodzenia: 07.07.1983
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Arkadiusz Woźniak
data urodzenia: 01.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 9 17
2 TS PODBESKIDZIE S.A. 9 17
3 RADOMIAK SP. Z O.O. 9 17
4 KP GKS TYCHY S.A. 9 16
5 STOMIL OLSZTYN SA 9 16
6 STAL MIELEC 9 16
7 MIEDŹ LEGNICA 9 14
8 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 14
9 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 9 13
10 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 9 13
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 9 11
12 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 9 11
13 WIGRY SUWAŁKI S.A. 9 11
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 9 11
15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 9 11
16 GKS BEŁCHATÓW SA 9 11
17 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 9 4
18 OKS ODRA OPOLE 9 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności