GKS GIEKSA II KATOWICE SA | Klasa A

GKS GIEKSA KATOWICE SA

GKS GIEKSA II KATOWICE SA

Kacper Bąba
0 FANÓW
Mateusz Będkowski
0 FANÓW
Adrian Błąd
0 FANÓW
Filip Bocian
0 FANÓW
Michał Boluk
0 FANÓW
Mateusz Broda
0 FANÓW
Dominik Bronisławski
0 FANÓW
Jakub Ceranka
0 FANÓW
Patryk Chrobok
0 FANÓW
Radek Dejmek
0 FANÓW
Bartosz Dudek
0 FANÓW
Szymon Frankowski
0 FANÓW
Michał Gałecki
0 FANÓW
Igor Garbacz
0 FANÓW
Jakub Gnojczewski
0 FANÓW
Patryk Grychtolik
0 FANÓW
Jakub Habusta
0 FANÓW
Łukasz Ignalski
0 FANÓW
Patryk Jania
0 FANÓW
Grzegorz Janiszewski
0 FANÓW
Arkadiusz Jędrych
0 FANÓW
Kamil Jurski
0 FANÓW
Jakub Kantyka
0 FANÓW
Jakub Kasperski
0 FANÓW
Szymon Kiebzak
0 FANÓW
Daniel Kołodziej
0 FANÓW
Mateusz Kompanicki
0 FANÓW
Kamil Korczak
0 FANÓW
Michał Korus
0 FANÓW
Adrian Kostyra
0 FANÓW
Wiktor Król
0 FANÓW
Maciej Krzemiński
0 FANÓW
Marcel Ludwikowski
0 FANÓW
Kamil Łankiewicz
0 FANÓW
Bartosz Marchewka
0 FANÓW
N
Kacper Michalski
1 FANÓW
Jacek Moskal
0 FANÓW
Bartosz Mrozek
1 FANÓW
Kamil Musiał
0 FANÓW
Piotr Nocoń
0 FANÓW
Patryk Paszek
0 FANÓW
Kuba Pilarski
0 FANÓW
Konrad Piskorz
0 FANÓW
Miłosz Poloczek
0 FANÓW
Dawid Pułtorak
0 FANÓW
Grzegorz Rogala
0 FANÓW
Dawid Rogalski
0 FANÓW
Jakub Rozpędek
0 FANÓW
Konrad Rudnicki
0 FANÓW
Daniel Rumin
0 FANÓW
Kordian Rusz
0 FANÓW
Thomas Skiba
0 FANÓW
Tomasz Spałek
0 FANÓW
Nicolas Sprus
0 FANÓW
Kamil Stalmach
0 FANÓW
Filip Statkiewicz
0 FANÓW
Maciej Stefanowicz
0 FANÓW
Dacjan Strzelecki
0 FANÓW
Jakub Szmit
0 FANÓW
Patryk Szwedzik
0 FANÓW
Michał Szymała
0 FANÓW
Kacper Tabiś
1 FANÓW
P
Marcel Trzeciak
0 FANÓW
Szymon Urbanowicz
0 FANÓW
Marcin Urynowicz
4 FANÓW
Przemysław Walecki
0 FANÓW
Bartosz Wodnicki
0 FANÓW
Zbigniew Wojciechowski
0 FANÓW
Arkadiusz Woźniak
1 FANÓW
Łukasz Wroński
0 FANÓW
Szymon Zakrzewski
0 FANÓW
Oliwer Zalewski
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 LKS OSTRÓWEK 13 26
2 WATRA MROZY 13 25
3 KOLEKTYW OLEŚNICA 13 24
4 TAJFUN JARTYPORY 13 24
5 POLONEZ MORDY 13 24
6 WICHER SADOWNE 13 22
7 KOSOVIA KOSÓW LACKI 13 20
8 RYWAL RUCHNA 13 17
9 ŁDK ŁOSICE 13 15
10 TĘCZA KORCZEW 13 14
11 TĘCZA STANISŁAWÓW 13 12
12 SĘP ŻELECHÓW 13 12
13 OLIMPIA LATOWICZ 13 11
14 ISKRA KOTUŃ 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności