GKP Orla | Klasa A

GKP Orla

GKP Orla

Paweł Bagiński
data urodzenia: 12.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Bańkowski
data urodzenia: 11.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Bańkowski
data urodzenia: 29.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Gawino
data urodzenia: 21.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Grodzki
data urodzenia: 15.09.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Hoff
data urodzenia: 20.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Hoff
data urodzenia: 05.11.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Kobeszko
data urodzenia: 29.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Kobeszko
data urodzenia: 03.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Leoniuk
data urodzenia: 15.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lewandowski
data urodzenia: 31.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Martynowicz
data urodzenia: 03.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Michalski
data urodzenia: 28.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Mirończuk
data urodzenia: 30.05.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Nazarewicz
data urodzenia: 02.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Oksztulski
data urodzenia: 26.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Onopiuk
data urodzenia: 22.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Piotrowski
data urodzenia: 17.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Rogowski
data urodzenia: 13.01.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Rogowski
data urodzenia: 19.11.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Rybacki
data urodzenia: 10.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Sacharczuk
data urodzenia: 08.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Siemieniuk
data urodzenia: 04.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Siemieniuk
data urodzenia: 10.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Szklaruk
data urodzenia: 06.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Topczewski
data urodzenia: 29.05.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Wołosik
data urodzenia: 11.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 11 31
2 BŁĘKITNI GĄBIN 11 29
3 ZORZA SZCZAWIN K. 11 21
4 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 11 19
5 WICHER CIESZEWO 11 18
6 ULKS CIÓŁKOWO 11 16
7 GKS GÓRA 11 14
8 SZOPEN SANNIKI 11 13
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 11 11
10 POLONIA RADZANOWO 11 8
11 MAZOWIA SŁUBICE 11 7
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 11 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży