GKP KŁODAWA | Klasa A

GKP KŁODAWA

GKP KŁODAWA

Marek Bojko
data urodzenia: 09.04.1971
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Gruszecki
data urodzenia: 23.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kęska
data urodzenia: 01.09.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mirosław Krakowski
data urodzenia: 16.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Krzemiński
data urodzenia: 07.10.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kubera
data urodzenia: 08.05.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kudelski
data urodzenia: 09.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Lochert
data urodzenia: 30.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Łacny
data urodzenia: 07.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Marcyjaniak
data urodzenia: 01.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Mielcarek
data urodzenia: 14.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Milczenko
data urodzenia: 08.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Milczenko
data urodzenia: 21.10.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Milczenko
data urodzenia: 31.05.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Oleksy
data urodzenia: 30.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Roguszka
data urodzenia: 09.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Szmit
data urodzenia: 06.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Szugzdzinis
data urodzenia: 13.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Tendera
data urodzenia: 06.03.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Włodzimierz Tokarczyk
data urodzenia: 05.02.1973
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Weryński
data urodzenia: 29.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wilkowiecki
data urodzenia: 16.01.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Włoskowicz
data urodzenia: 01.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Wójcik
data urodzenia: 05.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Żołędziejewski
data urodzenia: 16.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TĘCZA STANISŁAWÓW 2 4
2 LKS OSTRÓWEK 2 4
3 WATRA MROZY 1 3
4 TAJFUN JARTYPORY 1 3
5 POLONEZ MORDY 1 3
6 KOSOVIA KOSÓW LACKI 2 2
7 SĘP ŻELECHÓW 1 1
8 RYWAL RUCHNA 1 1
9 ŁDK ŁOSICE 1 1
10 TĘCZA KORCZEW 1 1
11 OLIMPIA LATOWICZ 1 0
12 KOLEKTYW OLEŚNICA 1 0
13 ISKRA KOTUŃ 2 0
14 WICHER SADOWNE 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności