Garbarnia II Kraków | Klasa okręgowa

Garbarnia Kraków

Garbarnia II Kraków

Ibrahim Abdalla
0 FANÓW
Piotr Apostolski
0 FANÓW
Bartosz Baran
0 FANÓW
Oskar Baranik
0 FANÓW
Norbert Bierówka
0 FANÓW
Marcin Buda
0 FANÓW
Amadeusz Bufnal
0 FANÓW
Michał Bujas
0 FANÓW
Jakub Burkowicz
0 FANÓW
Mateusz Buryło
0 FANÓW
Marcin Cabaj
0 FANÓW
Michał Czekaj
1 FANÓW
Jakub Dziarkowski
0 FANÓW
Piotr Dzierżak
0 FANÓW
Michał Feliks
0 FANÓW
Arkadiusz Garzeł
0 FANÓW
Adrian Gawor
0 FANÓW
Bartosz Główczyk
0 FANÓW
Wojciech Głuchaczka
0 FANÓW
Rafał Górecki
0 FANÓW
Kacper Guguła
0 FANÓW
Kamil Kaczmarczyk
0 FANÓW
Krzysztof Kalemba
0 FANÓW
Konstanty Karagiannakos
0 FANÓW
Mateusz Kardas
0 FANÓW
Kacper Klimczyk
0 FANÓW
Paweł Kloc
0 FANÓW
Mikołaj Kohlbrenner
0 FANÓW
Tomasz Kolendowski
0 FANÓW
Karol Kostrubała
0 FANÓW
Kamil Kowalczyk
0 FANÓW
Mateusz Kozak
0 FANÓW
Aleksander Kozioł
0 FANÓW
Serhii Krykun
0 FANÓW
Artur Krzeszowiak
0 FANÓW
Adrian Kudelski
0 FANÓW
Marek Masiuda
0 FANÓW
Jakub Mielec
0 FANÓW
Bartłomiej Mruk
0 FANÓW
Dawid Nowak
0 FANÓW
Kamil Nowak
0 FANÓW
Daniel Obtułowicz
0 FANÓW
Tomasz Ogar
1 FANÓW
Patryk Paczka
0 FANÓW
Dawid Pasternak
0 FANÓW
Daniel Penszkal
0 FANÓW
Mateusz Piotrowski
0 FANÓW
Norbert Piszczek
0 FANÓW
Paweł Pyciak
1 FANÓW
Kamil Radłowski
0 FANÓW
Piotr Sabat
0 FANÓW
Marcin Siedlarz
0 FANÓW
Bartosz Stoch
0 FANÓW
Aleksander Strzeboński
0 FANÓW
Remigiusz Szywacz
0 FANÓW
Kamil Trojan
0 FANÓW
Konrad Wąsik
1 FANÓW
Mikołaj Wilczek
0 FANÓW
Kamil Włodyka
0 FANÓW
Wojciech Wojcieszyński
0 FANÓW
Dominik Wójcik
0 FANÓW
Dominik Zalejski
0 FANÓW
Norbert Zalejski
0 FANÓW
Paweł Zalewski
0 FANÓW
Mateusz Ząbczyk
0 FANÓW
Damian Zięba
0 FANÓW
Jan Zygmunt
0 FANÓW
Krystian Żakowicz
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TYGRYS HUTA MIŃSKA 15 39
2 HUTNIK HUTA CZECHY 15 38
3 ORZEŁ UNIN 15 30
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 15 30
5 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 15 29
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 15 29
7 ZRYW SOBOLEW 15 27
8 FENIX SIENNICA 15 21
9 WEKTRA ZBUCZYN 15 21
10 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 15 18
11 JASTRZĄB ŻELISZEW 15 15
12 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 15 12
13 CZARNI WĘGRÓW 15 11
14 MKS MAŁKINIA 15 10
15 MIEDZANKA MIEDZNA 15 10
16 VICTORIA KAŁUSZYN 15 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności