Garbarnia II Kraków | Klasa okręgowa

Garbarnia Kraków

Garbarnia II Kraków

Piotr Apostolski
0 FANÓW
Bartosz Baran
0 FANÓW
Oskar Baranik
0 FANÓW
Karol Biale
0 FANÓW
Petar Borovicanin
0 FANÓW
Marcin Buda
0 FANÓW
Amadeusz Bufnal
0 FANÓW
Michał Bujas
0 FANÓW
Jakub Burkowicz
0 FANÓW
Mateusz Buryło
0 FANÓW
Marcin Cabaj
0 FANÓW
Mateusz Ciesielski
0 FANÓW
Arkadiusz Garzeł
0 FANÓW
Adrian Gawor
0 FANÓW
Wojciech Głuchaczka
0 FANÓW
Rafał Górecki
0 FANÓW
Przemysław Gruchacz
0 FANÓW
Kacper Guguła
0 FANÓW
Jakub Jastrzębski
0 FANÓW
Jan Jędrzejowski
0 FANÓW
Patrycjusz Kaim
0 FANÓW
Krzysztof Kalemba
0 FANÓW
Konstanty Karagiannakos
0 FANÓW
Michał Kitliński
0 FANÓW
P
Kacper Klimczyk
0 FANÓW
Paweł Kloc
0 FANÓW
Mikołaj Kohlbrenner
0 FANÓW
Marcin Kołton
0 FANÓW
Karol Kostrubała
0 FANÓW
Jan Kowalik
0 FANÓW
Łukasz Kowalski
0 FANÓW
Mateusz Kozak
0 FANÓW
Aleksander Kozioł
0 FANÓW
Jakub Kozioł
0 FANÓW
Serhii Krykun
0 FANÓW
Artur Krzeszowiak
0 FANÓW
Adrian Kudelski
0 FANÓW
Artur Lechowicz
0 FANÓW
Łukasz Lipowski
0 FANÓW
Tomasz Liput
0 FANÓW
Filip Małczęć
0 FANÓW
Marek Masiuda
0 FANÓW
Kamil Moskal
0 FANÓW
Kamil Nowak
0 FANÓW
Daniel Obtułowicz
0 FANÓW
Tomasz Ogar
1 FANÓW
Patryk Osika
0 FANÓW
Patryk Paczka
0 FANÓW
Mateusz Palider - traczyk
0 FANÓW
Dawid Pasternak
0 FANÓW
Mateusz Pawłowicz
0 FANÓW
Daniel Penszkal
0 FANÓW
Łukasz Pietras
0 FANÓW
Mateusz Piotrowski
0 FANÓW
Norbert Piszczek
0 FANÓW
Kamil Radłowski
0 FANÓW
Marcin Siedlarz
0 FANÓW
Adrian Stępień
0 FANÓW
Bartosz Stoch
0 FANÓW
Aleksander Strzeboński
0 FANÓW
Kamil Trojan
0 FANÓW
Wojciech Wojcieszyński
0 FANÓW
Michał Wrześniewski
0 FANÓW
Dominik Zalejski
0 FANÓW
Norbert Zalejski
0 FANÓW
Paweł Zalewski
0 FANÓW
Mateusz Ząbczyk
0 FANÓW
Jan Zygmunt
0 FANÓW
Jakub Żak
0 FANÓW
Krystian Żakowicz
0 FANÓW
Adrian Żmuda
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TYGRYS HUTA MIŃSKA 15 39
2 HUTNIK HUTA CZECHY 15 38
3 ORZEŁ UNIN 15 30
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 15 30
5 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 15 29
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 15 29
7 ZRYW SOBOLEW 15 27
8 FENIX SIENNICA 15 21
9 WEKTRA ZBUCZYN 15 21
10 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 15 18
11 JASTRZĄB ŻELISZEW 15 15
12 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 15 12
13 CZARNI WĘGRÓW 15 11
14 MKS MAŁKINIA 15 10
15 MIEDZANKA MIEDZNA 15 10
16 VICTORIA KAŁUSZYN 15 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności