FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ | Trzecia liga

Ostatni mecz

FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ

Najbliższy mecz

FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ

Filip Barski
data urodzenia: 24.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Bujakiewicz
data urodzenia: 22.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Cieśla
data urodzenia: 02.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Dołgan
data urodzenia: 04.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Gałaszewski
data urodzenia: 09.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Gancarczyk
data urodzenia: 19.06.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Gancarczyk
data urodzenia: 19.02.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Marcin Gąsiorowski
data urodzenia: 12.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grochowski
data urodzenia: 11.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Hawryło
data urodzenia: 23.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Erwin Korsak
data urodzenia: 03.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Krocz
data urodzenia: 16.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Krzyśków
data urodzenia: 15.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Kubacki
data urodzenia: 03.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mazur
data urodzenia: 01.08.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mazur
data urodzenia: 08.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Mynarski
data urodzenia: 15.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Orzechowski
data urodzenia: 02.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Piórecki
data urodzenia: 21.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Stachowski
data urodzenia: 11.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Staroń
data urodzenia: 07.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Iegor Tarnov
data urodzenia: 06.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Tylki
data urodzenia: 08.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Wejerowski
data urodzenia: 15.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności