Fitball Szklary | Klasa B

Fitball Szklary

Fitball Szklary

Damian Augustynek
data urodzenia: 22.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Basista
data urodzenia: 10.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Bergel
data urodzenia: 26.07.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Bień
data urodzenia: 03.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Bosak
data urodzenia: 28.12.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Browarnik
data urodzenia: 17.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Chochół
data urodzenia: 27.12.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tadeusz Chochół
data urodzenia: 10.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mirosław Chochół
data urodzenia: 13.10.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Drożdż
data urodzenia: 07.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Figura
data urodzenia: 23.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Głąb
data urodzenia: 28.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Janik
data urodzenia: 21.09.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jurczyk
data urodzenia: 30.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Jurczyk
data urodzenia: 02.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Komala
data urodzenia: 11.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Korzynow
data urodzenia: 17.03.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Kozłowski
data urodzenia: 16.02.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Krupa
data urodzenia: 05.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kryskowiak
data urodzenia: 24.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jerzy Lenczowski
data urodzenia: 29.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Łomnicki
data urodzenia: 31.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Mazur
data urodzenia: 16.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Mirek
data urodzenia: 02.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pogan
data urodzenia: 11.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Sioła
data urodzenia: 17.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Stępka
data urodzenia: 03.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Tomala
data urodzenia: 25.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 5 12
2 GRODZISK KRZYMOSZE 5 12
3 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 5 12
4 AMAZONKA WIŚNIEW 5 10
5 ŚWIT BARCZĄCA 4 9
6 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 5 9
7 NIWA TĘCZKI 5 8
8 ULKS GOŁĄBEK 4 7
9 BŁĘKITNI STOCZEK 5 7
10 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 5 6
11 NOJSZEWIANKA DOBRE 5 6
12 KORONA OLSZYC 5 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 5 0
14 STRZELEC CHODÓW 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności