FC Wrocław Academy U.K.S. | CLJ U-19

FC Wrocław Academy U.K.S.

FC Wrocław Academy U.K.S.

Grzegorz Aftowicz
data urodzenia: 28.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Babiec
data urodzenia: 17.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Bąkowski
data urodzenia: 30.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Brandl
data urodzenia: 24.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Broda
data urodzenia: 05.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Dragon
data urodzenia: 27.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Horański
data urodzenia: 22.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Jasiński
data urodzenia: 30.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Karykowski
data urodzenia: 19.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Knyrek
data urodzenia: 19.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Krawczyk
data urodzenia: 10.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Alan Kułak
data urodzenia: 28.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Kurasz
data urodzenia: 14.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Lewkot
data urodzenia: 18.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Łoszewski
data urodzenia: 12.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Łuczyszyn
data urodzenia: 01.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mirzyński
data urodzenia: 28.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Pasternak
data urodzenia: 22.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Płomiński
data urodzenia: 18.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Putaj
data urodzenia: 18.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Radojewski
data urodzenia: 02.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Skórnica
data urodzenia: 16.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Sosna
data urodzenia: 01.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Szemis
data urodzenia: 14.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Tabaka
data urodzenia: 22.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Wójcik
data urodzenia: 07.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Zygadło
data urodzenia: 04.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Centralna Liga Juniorów "Grupa Zachodnia" 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 POGOŃ SZCZECIN 3 9
3 TS PODBESKIDZIE S.A. 3 7
4 ARKA GDYNIA SSA 3 6
5 OKS ODRA OPOLE 3 5
6 LECH POZNAŃ 2 4
7 SALOS SZCZECIN 3 4
8 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2 4
9 LECHIA GDAŃSK 3 4
10 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 3
11 MIEDŹ LEGNICA 3 2
12 WARTA POZNAŃ SA 2 1
13 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 2 0
14 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 3 0
15 GKS PIAST S.A. GLIWICE 3 0
16 WARTA GORZÓW 3 0

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży