FC Wrocław Academy U.K.S. | CLJ U-19

FC Wrocław Academy U.K.S.

FC Wrocław Academy U.K.S.

Grzegorz Aftowicz
data urodzenia: 28.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Babiec
data urodzenia: 17.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Bąkowski
data urodzenia: 30.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Brandl
data urodzenia: 24.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Broda
data urodzenia: 05.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Dragon
data urodzenia: 27.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Horański
data urodzenia: 22.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Jasiński
data urodzenia: 30.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Karykowski
data urodzenia: 19.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Krawczyk
data urodzenia: 10.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Alan Kułak
data urodzenia: 28.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Kurasz
data urodzenia: 14.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Lewkot
data urodzenia: 18.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Łoszewski
data urodzenia: 12.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Łuczyszyn
data urodzenia: 01.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mirzyński
data urodzenia: 28.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Pasternak
data urodzenia: 22.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Płomiński
data urodzenia: 18.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Putaj
data urodzenia: 18.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Radojewski
data urodzenia: 02.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Skórnica
data urodzenia: 16.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Sosna
data urodzenia: 01.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Szemis
data urodzenia: 14.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Tabaka
data urodzenia: 22.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Wójcik
data urodzenia: 07.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Zygadło
data urodzenia: 04.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 12 31
2 POGOŃ SZCZECIN 11 31
3 LECH POZNAŃ 11 24
4 ARKA GDYNIA SSA 12 21
5 ZAGŁĘBIE LUBIN 11 21
6 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 12 20
7 TS PODBESKIDZIE S.A. 11 19
8 LECHIA GDAŃSK 12 19
9 MIEDŹ LEGNICA 12 15
10 WARTA POZNAŃ SA 12 14
11 OKS ODRA OPOLE 12 10
12 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 12 10
13 SALOS SZCZECIN 12 9
14 GKS PIAST S.A. GLIWICE 12 9
15 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 12 6
16 WARTA GORZÓW 12 4

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży