Elana II Toruń | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

10 08/2019 11:00
Elana II Toruń - Promień Kowalewo Pomorskie Klasa okręgowa Grupa 1 Boisko ze sztuczną nawierzchnią (Toruń, Przy Skarpie 2a) szczegóły
idę na mecz ›

TKP Elana SA Toruń

Najbliższy mecz

Elana II Toruń

Mateusz Adamczyk
0 FANÓW
Jan Andrzejewski
0 FANÓW
Radosław Ankierski
0 FANÓW
Michał Bierzało
0 FANÓW
Hubert Błoński
0 FANÓW
Bartosz Boniecki
0 FANÓW
Michał Braszkiewicz
0 FANÓW
Szymon Ćwikliński
0 FANÓW
Mateusz Detmer
0 FANÓW
Adam Dobosz
0 FANÓW
Dominik Drózd
0 FANÓW
Krzysztof Dzikowski
0 FANÓW
Kacper Glabiszewski
0 FANÓW
Michał Goździński
0 FANÓW
Mikołaj Góralski
1 FANÓW
Kordian Górka
0 FANÓW
Jakub Górniak
0 FANÓW
Paweł Jachno
0 FANÓW
Jakub Jeziorski
0 FANÓW
Krystian Jóźwiak
0 FANÓW
Kacper Jóźwicki
0 FANÓW
Konrad Jóźwicki
0 FANÓW
Nicolas Kankowski
0 FANÓW
Paweł Karbowiński
0 FANÓW
Jakub Karolak
0 FANÓW
Hubert Kisiel
0 FANÓW
Błażej Klimek
0 FANÓW
Jakub Knut
0 FANÓW
Krzysztof Kołodziej
0 FANÓW
Dominik Kościelniak
1 FANÓW
Filip Kozłowski
0 FANÓW
Mariusz Kryszak
1 FANÓW
Przemysław Kryszak
0 FANÓW
Dawid Kuchnicki
0 FANÓW
Damian Lenkiewicz
0 FANÓW
P
Jakub Lewandowski
0 FANÓW
Filip Licau
0 FANÓW
Bartosz Machaj
1 FANÓW
P
Hubert Maciąg
0 FANÓW
Przemysław Mycan
0 FANÓW
Bartosz Nagórka
0 FANÓW
Dawid Norkowski
0 FANÓW
Michał Nowak
0 FANÓW
Oskar Nowak
0 FANÓW
Wojciech Onsorge
1 FANÓW
Oskar Page
0 FANÓW
Szymon Pawłowski
0 FANÓW
Sebastian Rak
0 FANÓW
Jakub Rudnik
0 FANÓW
Krystian Rygielski
0 FANÓW
Mikołaj Sękowski
0 FANÓW
Dominik Sokół
0 FANÓW
Jakub Stawski
0 FANÓW
Jan Stefko
0 FANÓW
Mateusz Stryjewski
0 FANÓW
Maksymilian Szmigiel
0 FANÓW
Jakub Świeciński
0 FANÓW
Damian Talarek
0 FANÓW
Adam Tecłaf
0 FANÓW
Patryk Urbański
0 FANÓW
Marcel Wcisło
1 FANÓW
Dawid Wiwatowski
0 FANÓW
Damian Zagórski
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TYGRYS HUTA MIŃSKA 15 39
2 HUTNIK HUTA CZECHY 15 38
3 ORZEŁ UNIN 15 30
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 15 30
5 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 15 29
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 15 29
7 ZRYW SOBOLEW 15 27
8 FENIX SIENNICA 15 21
9 WEKTRA ZBUCZYN 15 21
10 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 15 18
11 JASTRZĄB ŻELISZEW 15 15
12 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 15 12
13 CZARNI WĘGRÓW 15 11
14 MKS MAŁKINIA 15 10
15 MIEDZANKA MIEDZNA 15 10
16 VICTORIA KAŁUSZYN 15 4

Terminarz

10 08/2019 11:00
Elana II Toruń 4:1 Promień Kowalewo Pomorskie Klasa okręgowa Grupa 1 Boisko ze sztuczną nawierzchnią (Toruń, Przy Skarpie 2a) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności