Drutex-Bytovia Bytów | A1 Junior

Bytovia Bytów

Drutex-Bytovia Bytów

Krystian Barra
data urodzenia: 27.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Berent
data urodzenia: 18.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Błaszkowski
data urodzenia: 03.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Bucewka
data urodzenia: 27.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Demko
data urodzenia: 07.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Dorau
data urodzenia: 19.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Gidelski
data urodzenia: 29.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Gut
data urodzenia: 12.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Hinc
data urodzenia: 05.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kaba
data urodzenia: 28.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Kiełpiński
data urodzenia: 03.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kulisz
data urodzenia: 14.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Nazarko
data urodzenia: 20.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Piórkowski
data urodzenia: 02.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Pupkalipiński
data urodzenia: 08.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Rybarczyk
data urodzenia: 23.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Ryngwelski
data urodzenia: 15.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Stolc
data urodzenia: 11.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Świderski
data urodzenia: 01.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Warmijak
data urodzenia: 09.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Wrzesiński
data urodzenia: 17.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zblewski
data urodzenia: 18.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Zborowski
data urodzenia: 03.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KS ROZWÓJ KATOWICE 1 3
2 RUCH CHORZÓW S.A. 1 3
3 KS ROW 1964 RYBNIK 1 3
4 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1 3
5 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1 3
6 MKS ZABORZE 1 1
7 TS PODBESKIDZIE S.A. 2 1
8 UKS RUCH CHORZÓW 0 0
9 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0 0
10 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0
11 KS SIÓDEMKA TYCHY 0 0
12 BTS REKORD 0 0
13 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1 0
14 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 1 0
15 KP GKS TYCHY S.A. 1 0
16 GKS PIAST GLIWICE S.A. 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności