Drogowiec Jedlińsk | Klasa A

Drogowiec Jedlińsk

Drogowiec Jedlińsk

Kacper Bilski
data urodzenia: 27.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Czerwiński
data urodzenia: 28.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Czyż
data urodzenia: 02.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Grzywacz
data urodzenia: 13.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kacprzak
data urodzenia: 05.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mykola Kharchuk
data urodzenia: 11.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksym Kobylarczyk
data urodzenia: 15.03.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kobylarczyk
data urodzenia: 23.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kołodziejczyk
data urodzenia: 29.04.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Król
data urodzenia: 24.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Maj
data urodzenia: 14.04.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Michalski
data urodzenia: 03.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Molenda
data urodzenia: 27.10.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Mortka
data urodzenia: 08.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Nowakowski
data urodzenia: 01.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Vadym Omelchuk
data urodzenia: 12.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ernest Pawelec
data urodzenia: 19.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Pomarański
data urodzenia: 01.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Prus
data urodzenia: 22.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Rabiański
data urodzenia: 22.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Rdzanek
data urodzenia: 12.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Pape amadou Samb
data urodzenia: 16.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Sobkowiak
data urodzenia: 04.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Tkaczyk
data urodzenia: 23.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Woźniak
data urodzenia: 11.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Zenik
data urodzenia: 16.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TAJFUN JARTYPORY 6 14
2 WATRA MROZY 6 13
3 POLONEZ MORDY 6 11
4 ŁDK ŁOSICE 6 10
5 RYWAL RUCHNA 6 9
6 KOLEKTYW OLEŚNICA 6 8
7 KOSOVIA KOSÓW LACKI 6 8
8 TĘCZA STANISŁAWÓW 6 8
9 LKS OSTRÓWEK 6 8
10 SĘP ŻELECHÓW 6 8
11 WICHER SADOWNE 6 7
12 TĘCZA KORCZEW 6 5
13 ISKRA KOTUŃ 6 3
14 OLIMPIA LATOWICZ 6 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności