DOBROCIN | Klasa B

DOBROCIN

DOBROCIN

Paweł Baliszewski
data urodzenia: 15.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Krzysztof Bilski
data urodzenia: 29.12.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Bilski
data urodzenia: 13.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gniazdowski
data urodzenia: 17.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Juszczak
data urodzenia: 21.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kądzioła
data urodzenia: 16.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Kerger
data urodzenia: 28.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kerger
data urodzenia: 15.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Klimek
data urodzenia: 09.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Kłos
data urodzenia: 27.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Yaroslaw Leshchenko
data urodzenia: 21.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Majewski
data urodzenia: 07.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gabriel Majewski
data urodzenia: 09.08.1965
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Miszczyk
data urodzenia: 28.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Daniel Nawrocki
data urodzenia: 06.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Oporski
data urodzenia: 01.03.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Paśko
data urodzenia: 19.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Pilarski
data urodzenia: 29.09.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Polański
data urodzenia: 11.03.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Potuszyński
data urodzenia: 05.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eugeniusz Pupko
data urodzenia: 12.08.1955
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Różak
data urodzenia: 20.04.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Skorupa
data urodzenia: 12.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Stroka
data urodzenia: 18.11.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ryszard Urbaniak
data urodzenia: 04.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Zborowski
data urodzenia: 26.02.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zieliński
data urodzenia: 03.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 0 0
2 ULKS GOŁĄBEK 0 0
3 ŚWIT BARCZĄCA 0 0
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 0 0
5 NOJSZEWIANKA DOBRE 0 0
6 NIWA TĘCZKI 0 0
7 LIWIA ŁOCHÓW 0 0
8 LIDER WYROZĘBY 0 0
9 AMAZONKA WIŚNIEW 0 0
10 JUTRZENKA CEGŁÓW 0 0
11 GRODZISK KRZYMOSZE 0 0
12 BŁĘKITNI STOCZEK 0 0
13 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 0 0
14 KORONA OLSZYC 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności