Długie LKS San-Bud | Klasa A

Długie LKS San-Bud

Długie LKS San-Bud

Marcin Bajgier
data urodzenia: 30.06.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Albert Bętkowski
data urodzenia: 21.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Bieleń
data urodzenia: 11.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Buczek
data urodzenia: 10.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Dufrat
data urodzenia: 30.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Garlak
data urodzenia: 23.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Garlak
data urodzenia: 09.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Giebutowski
data urodzenia: 15.12.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Gołda
data urodzenia: 31.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Hydzik
data urodzenia: 13.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Jedynak
data urodzenia: 14.02.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Koczera
data urodzenia: 04.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kornasiewicz
data urodzenia: 28.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kucharski
data urodzenia: 13.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kurpiel
data urodzenia: 18.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kuzian
data urodzenia: 27.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szczepan Malik
data urodzenia: 15.09.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Mendofik
data urodzenia: 04.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Penar
data urodzenia: 16.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Pisaniak
data urodzenia: 07.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pisaniak
data urodzenia: 18.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Pisula
data urodzenia: 09.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Rysz
data urodzenia: 29.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Szajna
data urodzenia: 15.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Twardy
data urodzenia: 05.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Twardy
data urodzenia: 20.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aron Wielobób
data urodzenia: 19.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Wójcik
data urodzenia: 20.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 11 31
2 BŁĘKITNI GĄBIN 11 29
3 ZORZA SZCZAWIN K. 11 21
4 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 11 19
5 WICHER CIESZEWO 11 18
6 ULKS CIÓŁKOWO 11 16
7 GKS GÓRA 11 14
8 SZOPEN SANNIKI 11 13
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 11 11
10 POLONIA RADZANOWO 11 8
11 MAZOWIA SŁUBICE 11 7
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 11 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności