DĄB MOŚCISKO | Klasa B

DĄB MOŚCISKO

DĄB MOŚCISKO

Robert Czarnik
data urodzenia: 22.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Dudek
data urodzenia: 15.05.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Dudek
data urodzenia: 10.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Dudek
data urodzenia: 10.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Dudka
data urodzenia: 12.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Dudzic
data urodzenia: 06.11.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Dziekański
data urodzenia: 13.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Dziób
data urodzenia: 11.01.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Gadomski
data urodzenia: 26.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Głąbicki
data urodzenia: 29.05.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Grudzień
data urodzenia: 16.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Januszewski
data urodzenia: 18.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Kaczmarzyk
data urodzenia: 14.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Karecki
data urodzenia: 16.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Karecki
data urodzenia: 29.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kiersnowski
data urodzenia: 10.01.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Klimala
data urodzenia: 12.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Kokoszka
data urodzenia: 07.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kozłowski
data urodzenia: 02.08.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Krynicki
data urodzenia: 27.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kucharek
data urodzenia: 02.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Kuś
data urodzenia: 20.11.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksym Lubczański
data urodzenia: 23.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Orłowski
data urodzenia: 22.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Poborczyk
data urodzenia: 21.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
O
Piotr Popielarz
data urodzenia: 24.08.1969
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Powązka
data urodzenia: 20.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Witomski
data urodzenia: 19.05.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 AMAZONKA WIŚNIEW 4 10
2 JUTRZENKA CEGŁÓW 4 9
3 ŚWIT BARCZĄCA 4 9
4 GRODZISK KRZYMOSZE 4 9
5 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 4 9
6 NIWA TĘCZKI 5 8
7 ULKS GOŁĄBEK 4 7
8 BŁĘKITNI STOCZEK 5 7
9 NOJSZEWIANKA DOBRE 4 6
10 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 4 6
11 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 4 3
12 KORONA OLSZYC 4 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 4 0
14 STRZELEC CHODÓW 4 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności