Dąb Dębno | Klasa okręgowa

Dąb Dębno

Dąb Dębno

Bartosz Bielak
data urodzenia: 20.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Biernacki
data urodzenia: 06.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Dereń
data urodzenia: 29.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Dolińczyk
data urodzenia: 03.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jackowski
data urodzenia: 18.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Jarecki
data urodzenia: 25.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Korman
data urodzenia: 06.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Kowalski
data urodzenia: 30.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kuśnierczak
data urodzenia: 10.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Landowski
data urodzenia: 04.12.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Linkiewicz
data urodzenia: 20.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Majewski
data urodzenia: 12.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Niedźwiecki
data urodzenia: 28.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Płuska
data urodzenia: 01.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Bartosz Potapiński
data urodzenia: 13.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Siroń
data urodzenia: 18.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Stankiewicz
data urodzenia: 23.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Swakowski
data urodzenia: 06.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dmytro Voloshyn
data urodzenia: 02.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Wiarus
data urodzenia: 21.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Wiśniewski
data urodzenia: 11.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Woźniak
data urodzenia: 16.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Żugaj
data urodzenia: 14.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 FENIX SIENNICA 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 1 3
3 HUTNIK HUTA CZECHY 1 3
4 ORZEŁ UNIN 1 3
5 ZRYW SOBOLEW 1 3
6 MKS MAŁKINIA 1 3
7 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 1 1
8 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 0 0
10 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 0 0
11 MIEDZANKA MIEDZNA 1 0
12 NAPRZÓD SKÓRZEC 1 0
13 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 1 0
14 WEKTRA ZBUCZYN 1 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 1 0
16 CZARNI WĘGRÓW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności