Czarni Węgrów | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

14 08/2019 17:30
Czarni Węgrów - Orzeł Unin Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1) szczegóły
idę na mecz ›

Czarni Węgrów

Najbliższy mecz

29 09/2019 16:00
Czarni Węgrów - Fenix Siennica Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1) szczegóły
idę na mecz ›

Czarni Węgrów

Marcin Ardej
data urodzenia: 25.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Byczkowski
data urodzenia: 11.12.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Dyda
data urodzenia: 24.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dżamal Hawari
data urodzenia: 19.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Daniel Jaśkowiak
data urodzenia: 17.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kajdaniuk
data urodzenia: 11.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kąkol
data urodzenia: 10.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Komosa
data urodzenia: 30.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kowalczyk
data urodzenia: 04.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Pliszka
data urodzenia: 08.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Płocharczyk
data urodzenia: 01.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Replin
data urodzenia: 11.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Rudaś
data urodzenia: 06.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Rybak
data urodzenia: 13.01.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Ryczkowski
data urodzenia: 13.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cyprian Skórka
data urodzenia: 04.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Supleński
data urodzenia: 07.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Szydłowski
data urodzenia: 11.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wielądek
data urodzenia: 21.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wróbel
data urodzenia: 08.02.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Zychowicz
data urodzenia: 21.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Żurawiński
data urodzenia: 02.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Żurawiński
data urodzenia: 05.09.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 7 21
2 ZRYW SOBOLEW 6 18
3 TYGRYS HUTA MIŃSKA 7 18
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 7 15
5 ORZEŁ UNIN 6 10
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 7 10
7 FENIX SIENNICA 6 9
8 WEKTRA ZBUCZYN 6 9
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 7 8
10 CZARNI WĘGRÓW 7 7
11 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 6 6
12 MKS MAŁKINIA 6 6
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 6 4
14 MIEDZANKA MIEDZNA 6 4
15 VICTORIA KAŁUSZYN 7 4
16 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 7 2

Terminarz

06 10/2019 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Czarni Węgrów Siedlce: Klasa okręgowa Boisko Budowlana (Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2a) szczegóły
idę na mecz ›
29 09/2019 16:00
Czarni Węgrów - Fenix Siennica Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1) szczegóły
idę na mecz ›
14 08/2019 17:30
Czarni Węgrów 0:3 Orzeł Unin Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności